Mobilna gra terenowa. Premiera niebawem

2023-06-15 9:23
Karol Szumny
2023-06-15 9:23

Gminny Klub Kultury przygotował mobilną grę w Cerkwicy. Jej premiera będzie miała miejsce podczas festynu „Dni Cerkwicy”, który odbędzie się 24 czerwca.

ZDJĘCIE 1 z 2

Jak czytamy na stronie Gminnego Klubu Kultury w Karnicach, gra TerraRun jest ideą pogodzenia dwóch światów. Pierwszym z nich jest ten tradycyjny, odczuwalny i rzeczywisty – kiedy jesteśmy na świeżym powietrzu, spacerując, biegając, jeżdżąc na rowerze. Towarzyszy temu często jakaś przygoda, poznawanie nowych rzeczy, wspólnie spędzony czas z rodziną, znajomymi i dobra zabawa.

Drugi świat tworzą wszechobecna technologia oraz pokolenia mobilne, nierozstające się ze swoimi smartfonami i dostępem do Internetu, często potrzebujące dodatkowego bodźca, by aktywnie korzystać z dobrodziejstw tego pierwszego świata.

Idea TERRA RUN połączyła te dwa, konkurujące ze sobą obecnie światy. Aplikacja jest miejscem łączącym technologię, szczególnie mobilność i nowe oczekiwania, z przestrzenią, przyrodą, historią, rywalizacją i zabawą, a przede wszystkim ciekawością świata.

Dla najlepszych uczestników przewidziano nagrody rzeczowe. Jeżeli nie uda ci się zagrać 24 czerwca, to nic straconego, bo gra będzie dostępna cały czas.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!