Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Płotach prosi o wsparcie!

2023-03-14 10:02
Karol Szumny
2023-03-14 10:02

Pod koniec kwietnia Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Płotach będzie obchodzić swój jubileusz. Dlatego też powstała zbiórka charytatywna, która pozwoli zorganizować to wydarzenie. Orkiestra prosi o wsparcie.

Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Płotach prosi o wsparcie zbiórki charytatywnej.

„Czy wiecie, że nasza orkiestra jest z Wami już prawie 20 lat? Jak wiecie 20 lat ma się tylko raz, więc chcielibyśmy zaprosić Was na świętowanie razem z nami! 29 i 30 kwietnia 2023 r. w Płotach przedstawimy Wam naszą pracę, którą wszyscy całym sercem wkładamy w organizację Jubileuszu i jak najlepsze przyjęcie naszych gości. Jak na urodziny przystało będzie muzyka, taniec oraz śpiew! Aby jednak nasze wymarzone świętowanie było jak najlepsze potrzebujemy wsparcia” – czytamy na Facebooku płotowskiej orkiestry.

Pieniądze zostaną przeznaczone na wynajęcie nagłośnienia scenicznego (mikrofony, statywy, obsługa), wynajęcie oświetlenia scenicznego, obsługę techniczną sceny (montaż, obsługa, transport), a także koszt rejestracji audio-video koncertu.

„Pomóż nam zorganizować jubileusz, wpłacając kwotę, jaką uznasz za stosowną: https://zrzutka.pl/82s3uz

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Mieszkaniec

odpowiedz
14.03.2023 16:26

Już kiedyś temat był poruszony. Odnośnie naszej zdolnej sportsmenki....Katolickie czarne pasożyty sami potrafią się utrzymywać z moherowskich datków .., Może gmina przekaże pieniądze które lokuej w kościół na sport i orkiestrę.

Żebrak miejski

odpowiedz
14.03.2023 11:26

Niech duma gminy niejaki jojo ciągnący kasę z gminy odda z emerytutki dla jak to mówi swojej dumy czyli na orkiestrę. Tyle tam jest takich z grubym portfelem samorzwdowcow, zawsze chwalą orkiestrę to noecj teraz realnie im pomogą a nie tylko gadają zawsze. Mają okazję przekuć słowa w czyny.