Mistrzostwa w gimnastyce artystycznej coraz bliżej

2020-10-10 20:43
Adam Litwinowicz
2020-10-10 20:43

W hali Mrzeżyńskiego Centrum Sportu już w przyszłym tygodniu odbędzie się ogólnopolska impreza sportowa. Pierwotnie miała być w kwietniu, ale została przełożona ze względu na pandemię.

Drużynowe Mistrzostwa Polski kl.III i Eliminację do Ogólnopolskiej Olimpiady w gimnastyce artystycznej odbędą się 17 i 18 października. Do Mrzeżyna przyjadą zawodniczki aż z 18 klubów z całej Polski. - Serdecznie zapraszamy do podziwiania tej niezwykle widowiskowej dyscypliny, ale musimy pamiętać o obostrzeniach – zaznacza Kamil Twarzyński, kierownik MCS. Zwracamy uwagę na zachowanie szczególnych zaleceń sanitarnych. Na trybunach MCS będzie mogło przebywać tylko 50 kibiców. Wymagane jest zakrycie twarzy (usta i nos) również w czasie przebywania na trybunach. Zajmowanie co drugiego miejsca (nie dotyczy osób zamieszkujących jedno gospodarstwo domowe), dezynfekcja dłoni przed wejściem do obiektu oraz o ograniczenie przemieszania się po obiekcie do minimum koniecznego.

Uroczyste otwarcie Mistrzostw odbędzie się w sobotę 17 października o godzinie 9:45. Gimnastyczki będą rywalizowały mniej więcej do godziny 18:00. W niedziele zawody rozpoczną się o godzinie 10:00, a zakończenie planowane jest na godzinę 14:00.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!