Mistrzostwa Polski Master i Amator [Zapowiedź]

2023-05-25 19:42
Adam Litwinowicz
2023-05-25 19:42

W najbliższy weekend (27 i 28 maja) w hali Mrzeżyńskiego Centrum Sportu odbędą się już drugi raz z rzędu Mistrzostwa Polski w piłce siatkowej Master i Amator.

W Mrzeżyńskim Centrum Sportu w dniach 27-28 maja odbędą się Mistrzostwa Polski Amatorów w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn. - Serdecznie zapraszamy kibiców, miłośników piłki siatkowej do przybycia do Mrzeżyna. Doping jest wskazany, bo o wysoki poziom rywalizacji jesteśmy spokojni. Rozgrywki rozpoczną się, zarówno w sobotę, jak i w niedzielę o godzinie 9:00 - zauważa Kamil Twarzyński, kierownik Mrzeżyńskiego Centrum Sportu.


Balviten, Ił Capital, Kaman Volley, ETP Elektro, Kurier Express w kategorii mężczyzn oraz Lejdis Bydgoszcz, Light System Opole, Kołobrzeg będą walczyć między sobą oraz z nowymi drużynami, które mogą okazać się jako równie silne.

Turniej odbędzie się dzięki współpracy z Burmistrzem Trzebiatowa Józefem Domańskim, Gminą Trzebiatów oraz Mrzeżyńskim Centrum Sportu.

Patronat Honorowy: Burmistrz Gminy Trzebiatów Józef Domański, Starosta Powiatu Gryfickiego Ryszard Chmielowicz, Marszałek Województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewcz.

Partnerzy: Gmina Trzebiatów, Mrzeżyńskie Centrum Sportu, Jurajska, Vieira Cafe, Kaman Original, Lash & Brow Studio, Mango & Tango Beach Bar, OW Nestor.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!