Mirosław Makarewicz w STUDIU SUPERPORTALU

2023-03-22 18:39
Karol Szumny
2023-03-22 18:39

Wtorkowym gościem STUDIA SUPERPORTALU był Mirosław Makarewicz – przewodniczący Rady Miejskiej w Trzebiatowie.

Mirosław Makarewicz

Przewodniczący Rady Miejskiej odpowiedział, skąd biorą się spięcia na sesji. Radny ocenił stan Gminy Trzebiatów oraz pracę burmistrza. Mirosław Makarewicz mówił też o inwestycjach i budżecie Gminy, w tym o sprzedaży działek w Mrzeżynie. Tematem programu był również Rynek w Trzebiatowie – trwa ocena prac konkursowych na koncepcję projektową zagospodarowania przestrzennego tego miejsca. Radny odpowiedział też na pytanie, co zrobić, aby przyciągnąć turystów do Gminy Trzebiatów. Ocenił też pracę radnych powiatowych. Wypowiedział się na temat hali sportowej, która miała powstać w Trzebiatowie, a także o żłobku, który ma zostać zamknięty.

Obejrzyj całe STUDIO SUPERPORTALU z Mirosławem Makarewiczem (kliknij tutaj).

Komentarze (6)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Trzebiatów to mówi

odpowiedz
22.03.2023 20:11

Najlepszym burmistrzem był Ruszkowski a najgorszym Domański i Matusewicz

???

22.03.2023 20:11

To kupcie dziurę koło kościoła. To wasz ulubiony burmistrz R. sprzedał teren. Gratulace!!!!

Tex mówią

22.03.2023 20:11

Tak się boicie burmistrza,którego zaraz po wyborach wyrzucili Ci którzy w części są w Radzie i co pokazali? Mamy ich dość i.ich kłótliwego zachowania.Mamy dość polityki cwaniactwa,klubów, pozakulisowego ustawiania co.na być w budżecie i.dla kogo.Dość kawałków chtodników przed wyborami trzebiatowskich układów.

Anna

22.03.2023 20:11

W CZYM DOBRY BYŁ RUSZKOWSKI , W ZADŁUŻENIU GMINY ?

danka

22.03.2023 20:11

to chyba mówi sam Ruszkowski POzostawił pomniki NIEROZLICZONE jeszcze za ile????

Bolek

22.03.2023 20:11

Od Ruszkowskiego trwa nieprzerwanie zjazd gminy na dół. Obecnie za sprawa jego uczniów, J. Domańskiego i G. Olejniczaka to już równia pochyła. Przecież ten pierwszy po fabryce mebli, po której już śladu nie ma dostał stanowisko szafa dróg w Gminie, i rozpoczął reprezentowanie gminy w Powiecie , oczywiście beż żadnych widocznych wyników. Olejniczak tyle lat u władzy, sprzedał w imieniu Gminy dół pod kościołem i doprowadził do bankructwa ZBK. A coż to za sprawny menadżer s. Ruszkowski, przycupnął przy wsparciu . K. Sacia i zarządza drogami w powiecie... efekty, fatalna, niezakończona droga Gorzysław - Nowielice, no i oczywiście "dziurawa arteria" powiatowa we wsi Roby... Trudno wyliczyć sukcesy, raczej więcej porażek i wstydu. Dziwne, że do tej pory trwają w gminie i co gorsza mają apetyt na więcej.. W wywiadzie brakowało pytania o to co sie stanie, jak J. Domański nie otrzyma absolutorium w tym roku , może czas na referendum. zawsze to mniejsza strata niż cały rok pobytu tych gości w urzędzie miejskim.