Mieszkanka Trzebiatowa zagrała w teledysku

2021-11-20 14:42
Redakcja
2021-11-20 14:42

Weronika Niekrewicz, mieszkanka Trzebiatowa, zagrała rolę w teledysku do najnowszego singla Marcina Simińskiego, wokalisty pochodzącego z naszego regionu, finalisty Szansy na Sukces. Opole 2021. 

Teledysk powstał do drugiego utworu, jaki wydał Marcin Simiński, pt.  „Nigdy nie poddawaj się”. To cover zespołu KOMBII, do którego muzykę napisał Grzegorz Skawiński a słowa napisał sam Marek Dutkiewicz- legendarny tekściarz. Klip był kręcony w kilku lokalizacjach, m. in. w Międzyzdrojach i Szczecinie. Weronika Niekrewicz zagrała w nim rolę dziewczyny, która w finalnej scenie ratuje głównego bohatera (w tej roli sam wokalista) z życiowej opresji. Klip zbiera bardzo dobre recenzje, chętnie jest oglądany na YouTube, a sam utwór grany jest już w kilku stacjach radiowych w całej Polsce. Dla pani Weroniki był to prawdziwy debiut aktorski, niemniej przed kamerą poradziła sobie zawodowo. Pozostaje zaprosić do obejrzenia klipu i wysłuchania utworu. 

***

Marcin Simiński, mieszkaniec Pomorza Zachodniego. Na co dzień łączy dwa światy – jest dziennikarzem z zamiłowaniem oraz pasjonatem muzyki. Jako miłośnik rock’a lat 70’ i 80’ ma wiele inspiracji. Finalista programu Szansy na Sukces. Opole 2021. 

W maju tego roku miała miejsce premiera debiutanckiego utworu wokalisty pt. „Moja tajna misja”, do której słowa napisał legendarny tekściarz Marek Dutkiewicz, autor kilkudziesięciu polskich przebojów (m.in. Jolka, Jolka, pamiętasz…”,Aleja gwiazd”, „Szklana pogoda” i wielu innych). Muzykę skomponował Jarosław Chilkiewicz, (gitarzysta braci Cugowskich, wcześniej pracował m.in. z: Urszulą, Kasią Kowalską, Eweliną Flintą). Utwór został bardzo dobrze przyjęty przez słuchaczy.  21 października premierę miał drugi singiel wokalisty pt. „Nigdy nie poddawaj się”, który również zbiera dobre recenzje, grany jest w stacjach radiowych w całej Polsce. Na co dzień Marcin Simiński jest wokalistą w dwóch zespołach (coverband), z którymi koncertuje: The PSS (Past System Songs) z Nowogardu oraz szczecińskiego LORD- Sound of Queen. Artysta ma w planach wydanie płyty. 

Zobacz teledysk (kliknij)

Komentarze (11)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Ewa

odpowiedz
20.11.2021 22:54

Jest napisane że klip zbiera dobre recenzje, ale jak to jak w naszej gminie nie pochwalą tylko hejtują. Ci narzekacze niech wystosują swoje propozycje do redakcji o czym by chcieli czytac, bo ciągle im coś przeszkadza. A to brak mieszkań w Trzebiatowie, a to dziura przy kościele, balona itp. A moze któryś z nich zrobiłby kilka zdjęć, napisał artykuł i wtedy my go ocenimy. LUDZIE DAJCIE ZYĆ INNYM W POGODNYM I OPTYMISTYCZNYM NASTROJU!

Pstro

20.11.2021 15:45

Gówno jak nie wiesz co

Kazik T

odpowiedz
20.11.2021 21:52

Tez bym zagrał w teledysku

SZOPEN

odpowiedz
20.11.2021 17:04

WERONIKA-MARNUJESZ SIĘ W ,,TAKICH PRODUKCJACH, ....TWOJA URODA JAK I INTELEKT SPOKOJNIE ZAOWOCOWAŁBY WSPÓŁPRACĄ Z POLSKIMI JAK I ZAGRANICZNYMI REŻYSERAMI ;)WIEM,ŻE DAŁABYŚ RADĘ NP. U PATRYKA VEGI :) I PISZĘ TO JAK NAJBARDZIEJ POWAŻNIE......POZDRAWIAM CIEBIE I ADI-EGO A NIEKONIECZNIE ,,WYKONAWCĘ,,TEGO COVERU,BO GRZEŚ SKAWIŃSKI ZINTEERPRETOWAŁ TĄ PIOSENKĘ REWELACYJNIE,A TE WYKONANIE :))) ........PRZEMILCZĘ...... :)

Jako poko

20.11.2021 17:04

VEGA , BEZ JAJ TO WYNAJETY AGENT , ZAPRZANIEC I DZBAN.

Karolina

odpowiedz
23.11.2021 21:26

Super nutka, miło się słucha. Brawo dla Weroniki. Gratuluję

Art

odpowiedz
20.11.2021 17:14

Przecież nie Ona pierwsza. O Klaudii Michalskiej nie pisaliście..

Jurek

odpowiedz
20.11.2021 16:56

Z cyklu najmniej użyteczne informacje kiedykolwiek podane do opinii publicznej : Dzisiaj wyniosłem śmieci, i mniemam, że moja informacja bardziej interesująca. Zarówno w kwestii występu tej pani, jak i jakości prezentowanej muzyki. Dno i dwa metry mułu.

Pavarotti

20.11.2021 16:56

Zgadza się...Wykonanie tego gościa żenuuuuaaa...Dziewczyna żeby wiedziała że tak wyjdzie te wykonanie piosenki to by prędzej wolała zagrać w teledysku Bayer Full a nie w tym ,,gniocie,,.. :))

Henek

odpowiedz
20.11.2021 17:06

Brawo, coś się wreszcie w Trzebiatowie dzieje! A Domański spi.