Seniorka dziękuje policjantom za odnalezienie córki

2024-03-01 17:58
Karol Szumny
2024-03-01 17:58

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Gryficach wpłynął list z podziękowaniami od seniorki za odnalezienie jej 47-letniej córki. „Policjanci wykazali się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem, a fachowo przeprowadzone działania spowodowały, że zaginiona kobieta została odnaleziona” – informuje Policja Zachodniopomorska.

Sytuacja miała miejsce dwa tygodnie temu.

„Do Komendy Powiatowej Policji w Gryficach stawiła się starsza kobieta, która poinformowała, że jej córka wyszła w godzinach rannych z domu i od 10 godzin nie daje znaku życia i nie można nawiązać z nią kontaktu. Seniorka poinformowała również, że jej córka ma problemy zdrowotne” – czytamy w policyjnym komunikacie.

Gryficcy kryminalni niezwłocznie zajęli się tą sprawą i w wyniku prowadzonych działań, dokonania szeregu czynności i zebrania informacji w ciągu niespełna dwóch godzin odnaleźli 47-letnią kobietę. Seniorka tak przejęła się całą sytuacją, że konieczne było wezwanie pogotowia, ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

„Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Gryficach wpłynął list z podziękowaniami od seniorki, mieszkanki Gminy Gryfice, za odnalezienie córki oraz profesjonalne i skuteczne działanie funkcjonariuszy wydziału kryminalnego” – poinformowała policja, pokazując treść korespondencji.

fot. Policja Zachodniopomorska

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!