Mieszkaniec naszego powiatu potrzebuje pomocy. Trwa zbiórka charytatywna

2023-05-15 14:33
Karol Szumny
2023-05-15 14:33

Wieloletni zawodnik Polonii Płoty Sławomir Drzewiecki zmaga się z nowotworem złośliwym. Powstała internetowa zbiórka charytatywna. Klub zachęca również do zakupu „cegiełek”, które będzie można zdobyć w czasie meczów rozgrywanych w Płotach.

„Nasz wieloletni zawodnik oraz kolega potrzebuje pomocy. Prosimy was wszystkich o pomoc. Każda złotówka się liczy na wagę zwycięstwa nad chorobą. Pamiętajmy dobro powraca” – zachęca do wsparcia zbiórki Polonia Płoty.

Klub zadeklarował również pomoc w postaci charytatywnych cegiełek, które będzie można zdobyć w czasie meczów rozgrywanych w Płotach. Środki zostaną przekazane na zbiórkę.

Wszystko dla mieszkańca Płotów – Sławomira Drzewieckiego – który zmaga się z nowotworem złośliwym odbytnicy z przerzutami na wątrobę, w stadium zaawansowanym.

„Jest on już po radioterapii, niebawem czeka go chemioterapia, następnie operacja usunięcia guza. Oba te leczenia są refundowane, natomiast będziemy się dodatkowo chwytać wszystkich dostępnych prywatnie metod leczenia. Niestety nie są to małe koszty, które samodzielnie moglibyśmy udźwignąć (koszty prywatnych konsultacji, badań, zabiegów, leków itd.).  Zbierana tutaj kwota, może okazać się tylko kroplą w morzu potrzeb (niewykluczony może okazać się konieczny przeszczep wątroby albo leczenie zagranicą)” – opisuje na stronie zbiórki pani Monika – narzeczona Sławomira Drzewieckiego.

Zbiórkę charytatywną możesz wesprzeć tutaj: Leczenie i rehabilitacja Sławka (kliknij)

Komentarze (4)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

To nie

odpowiedz
16.05.2023 00:20

To nie miejsce,ten swiat jest dziwny i jakis inny

Zusiar

odpowiedz
15.05.2023 18:02

Nie wiem co jest grane w tych Płotach ale ciągle ktos młody tam choruje albo umiera. No w przestrzeni lat kolejna młoda osoba. Jakieś dziwne to miejsce.

Ten chory cierpiący już dawno

15.05.2023 18:02

Po ch dajesz trolu łapkę w dół przecież to prawda.