Mieszkańcy nie zawiedli stowarzyszenia. „Jestem im za to bardzo wdzięczny”

2021-10-06 19:45
Karol Szumny
2021-10-06 19:45

Z inicjatywy stowarzyszenia „Nasze Miejsce” w najbliższą sobotę przy jednym z murali w Trzebiatowie odbędzie się wspólne sadzenie krokusów. Do realizacji „krokusowej łąki” ponownie przyczynili się mieszkańcy, którzy chętnie wpłacali pieniądze na kupno sadzonek krokusów.

W sobotę, 9 października, o godzinie 11:00 pod muralem z wizerunkiem słonia odbędzie się wspólne sadzenie krokusów. Dzięki temu teren przy muralu stanie się barwny i z pewnością urozmaici znajdujący się tam skwer.

Warto zaznaczyć, że po raz kolejny to mieszkańcy przyczynili się do zrealizowania pomysłu trzebiatowskiego stowarzyszenia. Część osób wsparło zbiórkę pieniędzy, a część – osobiście przyniosła sadzonki krokusów do wskazanych przez stowarzyszenie miejsc.

- Podczas spotkania czeka nas dużo pracy. Mamy do posadzenia ponad 4 tysiące sadzonek, więc zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy. Mamy już gotowe pikowniki, więc ułatwi to nam pracę. Nie będzie to raczej piknik, tylko robocze spotkanie. Po skończonej pracy poczęstujemy również kiełbaską mówi w rozmowie z naszą redakcją Krzysztof Wasilewski – prezes stowarzyszenia „Nasze Miejsce”.

- Jestem naprawdę wdzięczny mieszkańcom. Początkowo myślałem o tysiącu sadzonek, a obecnie jest ich ponad 4 tysiące. Sporo osób przyniosło je osobiście, inni wpłacili pieniądze. Bardzo mnie to cieszy i jestem im za to wdzięczny podkreśla prezes stowarzyszenia.

Komentarze (4)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Lola

odpowiedz
07.10.2021 09:07

A wy tam w Treptikowie to nie macie innych problemów?

Maria

07.10.2021 09:07

Problem jest taki że bardzo kochamy nasze miasto i bardzo się staramy żeby pięknie było ukwiecone.TO NASZ CEL ŻEBY BYŁO PIĘKNE.

FA

07.10.2021 09:07

Nie , wszelkie problemy dotyczące mieszkańców innych miast nas omijają . Gmina jest idealnie zarządzana , przez samorząd . Tylko trochę z oczyszczalni .....śmierdzi

jarek

07.10.2021 09:07

a o czym maja pisac? O szurnietym burmiszczu? tam nic sie nie dzieje procz tych bohomazow za majatek