Międzypokoleniowy Koncert Walentynkowy

2020-02-28 15:05
Adam Litwinowicz
2020-02-28 15:05

Z inicjatywy społeczności Szkoły Podstawowej w Dargosławiu w Sali Wiejskiej w Brojcach odbył się wyjątkowy koncert. W czasie wspólnego świętowania przy jednym wspólnym stole zasiadły trzy pokolenia mieszkańców ziemi brojeckiej.

ZDJĘCIE 1 z 10

Z myślą o prezentacji talentów najmłodszych mieszkańców zorganizowany został po raz pierwszy wyjątkowy koncert. Młodsi i starsi usiedli przy wspólnym stole, aby bawić się przy występach lokalnych artystów. – Naszym celem była promocja talentów naszych uczniów, a mogliśmy się przekonać, że ich nie brakuje. Chcieliśmy również połączyć pokolenia, aby mogły poznać się jeszcze lepiej – powiedziała Anna Jakubaszko, dyrektor Szkoły Podstawowej w Dargosławiu. – Wspólna zabawa jest idealnym sposobem na przekazywanie pewnych wzorców i zaszczepinie u najmłodszych szacunku do tych starszych – dodała.

Międzypokoleniowy Koncert Walentynkowy zorganizowany został przez społeczności Szkoły Podstawowej w Dargosławiu przy współpracy z Gminą Brojce, Zespołem ludowym "Kukułeczka", Stowarzyszeniem Emerytów, Rencistów i Inwalidów koło w Brojcach oraz szkołą tańca "Iskra" z Kamienia Pomorskiego.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!