Mecze Ekstraligi Kobiet przełożone

2021-03-26 16:10
Adam Litwinowicz
2021-03-26 16:10

W najbliższą sobotę miał się odbyć pierwszy mecz Jedynki Trzebiatów w ramach rozgrywek play-off. Decyzją Polskiego Związku Unihokeja wszystkie mecze zostają jednak przełożone.

- Zarząd Polskiego Związku Unihokeja na spotkaniu zwołanym w trybie pilnym w dniu 25 marca postanowił, że spotkania I fazy play-off Ekstraligi Kobiet, tj. MKS Podhale Nowy Targ-PUKS Trzebinia oraz SUS Travel Jedynka Trzebiatów-Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I przesunąć na termin 17 kwietnia, a kolejne spotkania rozegrać zgodnie z obowiązującym harmonogramem — czytamy w komunikacie podpisanym przez Janusza Sternickiego, prezesa Zarządu Polskiego Związku Unihokeja.

Dodatkowo postanowiono, aby zmniejszyć ilość spotkań finału Ekstraligi Mężczyzn/Kobiet do dwóch wygranych meczów, mając na uwadze obowiązujące obostrzenia epidemiologiczne na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Decyzje Zarządu Polskiego Związku Unihokeja mają na celu, ochronę zdrowia zawodników, trenerów, sędziów i działaczy klubowych w tym niezwykle trudnym dla nas wszystkich czasie.

- Jesteśmy przekonani, że wspólnymi siłami będziemy w stanie kontynuować rozgrywki w najbliższym czasie bez konieczności ponoszenia niepotrzebnego ryzyka zakażeniem COViD-19 - czytamy dalej.

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

28.03.2021 13:24

Nareszcie mądra decyzja