Matura rozpoczęta

2022-05-04 9:56
Adam Litwinowicz
2022-05-04 9:56

Punktualnie o godzinie 9:00 w całej Polsce rozpoczął się egzamin maturalny. W środę uczniowie przystąpili do sprawdzianu z języka polskiego.

ZDJĘCIE 1 z 5

Uczniowie trzebiatowskiego „Herberta” podobnie jak uczniowie w całej Polsce rozpoczęli maturę. Jeszcze przed wejściem do sali, trwały ostatnie powtórzenia i rozmowy co może pojawić się na egzaminie. - Najbardziej chciałabym, żeby były „Dziady”, a najbardziej boję się „Pana Tadeusza” - mówiła jedna z maturzystek. - Oby tylko nie było „Lalki” - dodała inna. W rozmowie jedni uczniowie mają już plan na przyszłość, wiedzą, jaki kierunek studiów wybiorą, oczywiście przy bezpiecznym założeniu, że maturę zaliczą, inni dają sobie jeszcze czas na zastanowienie. - Najprawdopodobniej pójdę do pracy, a później się zastanowię nad kierunkiem studiów — zaznacza jeden z tegorocznych maturzystów.

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Abiturient1996

odpowiedz
04.05.2022 13:03

W Gryficach w Gryf Arenie też dziś odbywała się matura i żal było patrzeć jak w piątek pieszo z krzesłami w rękach panie i panowie z obsługi pracujący w LO na Wałowej nosili po krzesełku.... jakby nie można było wynająć jakiegoś busa albo innego ciężarowego samochodu i przewieźć do Gryf Areny dla maturzystów ławeczki i krzesełka. Naprawdę żal było patrzeć na panie i panów z obsługi pracujących w LO na Wałowej jak nosili z liceum w rączkach te krzesełka dla maturzystów.... żenada i wielki minus dla Dyrekcji że nie zorganizowała transportu.

Sorbona Rewalska

odpowiedz
04.05.2022 12:04

W perspektywie sorbona w Rewalu jak lokalni kacyki.