Marzena Domaradzka: „Wierzę w to, że nowa energia wlała dużą nadzieję w serca trzebiatowian”

2024-04-22 0:15
Karol Szumny
2024-04-22 0:15

Mieszkańcy Gminy Trzebiatów w głosowaniu zdecydowali, że ich nowym burmistrzem będzie Marzena Domaradzka. „Wierzę w to, że nowa energia faktycznie wlała dużą nadzieję w serca trzebiatowian” – powiedziała nowa burmistrz.

Marzena Domaradzka nowym burmistrzem Gminy Trzebiatów. Uzyskała 2832 głosy, co daje 58,87 proc. poparcia. Nasz reporter rozmawiał z nowo wybraną burmistrz.

- Jestem bardzo wzruszona. Czuję ogromne zobowiązanie mieszkańców Trzebiatowa. To jest ogromny sukces Trzebiatowa. To 2832 głosy na zmianę, na nowość, na działanie, na pobudzenie tej gminy, tak aby ruszyła z tej bocznicy i abyśmy nabrali tempa – mówiła Marzena Domaradzka.

- To nie jest praca jednego człowieka. To praca całego zespołu, bo lider nigdy nie osiąga sukcesów bez wyjątkowej drużyny – dodała.

Głos zabrał także mąż Marzeny Domaradzkiej: - Było trudno, było dużo nerwów, ale już wszystko za nami. Jesteśmy zadowoleni – powiedział.

- Myślę, że naszemu miastu potrzeba dużo siły, tak abyśmy mogli ruszyć z kopyta, wykorzystać środki unijne, zmieniać to miasto, dobrze się komunikować, czuć się w nim dobrze, po prostu się lubić. Wierzę w to, że nowa energia faktycznie wlała dużą nadzieję w serca trzebiatowian – podsumowała nowa burmistrz Trzebiatowa.

Oglądaj relację filmową na naszym Facebooku: Gmina Trzebiatów wybrała nowego burmistrza

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!