Marcin Makowiecki: „To nieprawda, że w Płotach się nic nie dzieje”

2024-03-01 19:41
Karol Szumny
2024-03-01 19:41

- Jeśli chodzi o kwestie inwestycyjne, to w Płotach wydarzyło się naprawdę dużo – mówił w czwartkowym STUDIU SUPERPORTALU Marcin Makowiecki, kandydat na burmistrza Płotów i obecny przewodniczący Rady Miejskiej. – Nie jest tak, że w gminie Płoty nic się nie dzieje – podkreślił.

Marcin Makowiecki

Gościem STUDIA SUPERPORTALU był Marcin Makowiecki – kandydat na burmistrza Płotów i obecny przewodniczący Rady Miejskiej; KWW Jesteśmy STĄD.

Na początku programu Marcin Makowiecki mówił o ostatnich latach w płotowskim samorządzie. - Z punktu widzenia chociażby inwestycyjnego to dobra kadencja – podsumował.

Następnie gość Studia odniósł się do opinii, że „w Płotach się nic nie dzieje”.

- Jeśli chodzi o kwestie inwestycyjne, to w Płotach wydarzyło się naprawdę dużo. Gmina pozyskała ponad 32 mln zł środków zewnętrznych – mówił Marcin Makowiecki, wymieniając inwestycje. – Wiadomo, mieszkańcy chcieliby więcej, mają swoją wizję gminy, ale naprawdę te środki inwestycyjne, które były, zostały bardzo dobrze w tej kadencji wykorzystane. Nie jest tak, że w gminie Płoty nic się nie dzieje – podkreślił.

Przewodniczący Rady Miejskiej mówił też, jak przyciągnąć inwestorów do gminy Płoty, a także czego brakuje w Płotach. Przedstawił też inwestycje, jakie zamierza zrealizować w przypadku wygranej. To m.in. renowacja Parku Miejskiego, budowa tężni solankowej, przebudowa drogi w Modlimowie czy uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej w Truskolesie.

Gość Studia odpowiadał również na pytania widzów, wyjaśnił, skąd nazwa jego komitetu, a także zapowiedział, jaka kadra będzie pracowała w urzędzie, gdy obejmie fotel burmistrza.

Obejrzyj całe STUDIO SUPERPORTALU z Marcinem Makowieckim (kliknij tutaj)

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!