MALF wraca na parkiet Mrzeżyńskiego Centrum Sportu

2021-11-23 10:35
Adam Litwinowicz
2021-11-23 10:35

Już 12 grudnia zainaugurowana zostanie, po wielu latach przerwy, Mrzeżyńska Amatorska Liga Futsalu.

Futsal wraca do Mrzeżyna. Po wielu latach przerwy w hali Mrzeżyńskiego Centrum Sportu zagrają najlepsze drużyny z regionu. Pierwotnie liga miała rozpocząć się 5 grudnia, ale ze względów niezależnych od organizatora zawody zostały przeniesione w czasie.

Mecze odbywać będą się według zasad gry w futsal. - W tym momencie mamy już zgłoszonych sześć drużyn. To znane „firmy". To między innymi: SPNS Trzebiatów, Organizacja Producentów Ryb Bałtyk (były Tunex), Klimat Kołobrzeg, czyli aktualny lider kołobrzeskiej ligi szóstek — podkreśla Janusz Fajczak, koordynator MALF. - Kolejne drużyny mają potwierdzić swój udział jeszcze w tym tygodniu. Czekam na chętnych, bo zapisy trwają do 5 grudnia — dodaje. Mecze rozgrywane będą w niedzielne popołudnia w hali Mrzeżyńskiego Centrum Sportu. W zamyśle rozgrywki mają się zakończyć w lutym. Zapisy pod numerem telefonu: 500 009 024.


Organizatorem zawodów jest Kołobrzeska Liga Szóstek, partnerami rozgrywek są: Mrzeżyńskie Centrum Sportu, Zero-producent sprzętu bramkarskiego, sklep dlabramkarza.pl, sklep sportowy campeone.pl, Geodezja Jarosław Urbańczyk. Partnerami medialnymi: Gazeta Kołobrzeska i Superportal24.

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Piłkarz

odpowiedz
23.11.2021 18:15

Krychowiak ma przyjechać

futro z jenota

23.11.2021 18:15

odbierze z rąk edka czerwoną kartkę i ban na reprezentację ???