Lotnisko w Goleniowie w tym rankingu wypada słabo

2024-01-10 5:55
Sylwester Wasiak
2024-01-10 5:55

Popularny serwis podróżniczy przeanalizował funkcjonowanie polskich portów lotniczych pod kątem zadowolenia klientów. Jak w tym zestawieniu wypada goleniowskie lotnisko?

Serwis podróżniczy www.fly4free.pl przeanalizował zadowolenie klientów z lotnisk na podstawie średniej ocen wystawianych na platformie Google.
- Pod lupę wzięliśmy opinie dotyczące każdego polskiego lotniska. Wniosek? Nie jest źle, natomiast jest też kilka portów lotniczych, które mają bardzo dużo do poprawienia. Trudno jest obiektywnie ocenić, które lotnisko jest najlepsze, bo na czas spędzony przez pasażera wpływa wiele zmiennych, także niezależnych od lotniska, jak na przykład punktualny wylot samolotu, na który czekamy. Z drugiej strony są pewne narzędzia, które pozwalają choćby podjąć próbę takiej klasyfikacji. Postawiliśmy na opinie zostawiane w Google i wzięliśmy pod lupę wszystkie porty lotnicze w Polsce, jako podstawę biorąc średnią ocen, ale także opinie i komentarze. Wnioski? Każdy z portów ma coś na plus i minus, ale u niektórych przeważają te mniej pozytywne recenzje – napisali we wstępie autorzy materiału.

Jak zatem wypada port lotniczy Szczecin-Goleniów w tym zestawieniu?

„Lotnisko w Szczecinie z kolei otrzymało ocenę 3,6, a złożyło się na nią niemal 1,3 tys. opinii. Co podróżnym podoba się w nim najbardziej? „Bardzo fajne lotnisko. Miła, wręcz rodzinna atmosfera. Faktycznie brakuje unowocześnienia terminala, ale mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni” – to tylko niektóre z pozytywnych opinii. Tych przeciwnych jest jednak całkiem sporo. „Od lat latam z tego lotniska, niestety nic a nic się przez ten czas nie zmieniło. Mam wrażenie, że w obiekcie zatrzymał się czas i kadra zarządzająca kompletnie nie ma pomysłu, jak wydobyć jego potencjał. Obsługa nie rozmawia po angielsku i stresuje pasażerów” – brzmi jedna z opinii”.

Poniżej ranking polskich lotnisk ujętych w tym zestawieniu:
1. Lotnisko we Wrocławiu – ocena 4,4 (8,9 tys. opinii)
2. Lotnisko w Rzeszowie – ocena 4,4 (2,9 tys. opinii)
3. Lotnisko w Gdańsku - ocena 4,3 (10,0 tys. opinii)
4. Lotnisko Warszawa Chopina - ocena 4,2 (28,8 tys. opinii)
5. Lotnisko w Radomiu – ocena 4,2 (623 opinie)
6. Lotniska w Zielonej Górze – ocena 4,2 (356 opinii)
7. Lotniska w Lublinie (1,6 tys. opinii) i Olsztynie (750 opinii) – ocena 4,1
8. Lotnisko w Krakowie – ocena 4,0 (8,7 tys. opinii)
9. Lotnisko w Bydgoszczy – ocena 3,9 (1,1 tys. opinii)
10. Lotnisko w Łodzi – ocena 3,8 (1,2 tys. opinii)
11. Lotnisko w Poznaniu – ocena 3,7 (6,8 tys. opinii)
12. Lotnisko w Szczecinie - ocena 3,6 (1,3 tys. opinii)
13. Lotnisko w Katowicach - ocenę 3,5 (12,3 tys. opinii)
14. Lotnisko w Modlinie – ocena 3,0 (9,8 tys. opinii)

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!