Letni rajd rowerowy – zaproszenie

2022-07-30 14:50
Karol Szumny
2022-07-30 14:50

Dyrektor Gminnego Klubu Kultury w Karnicach zaprasza dzieci i młodzież na Letni Rajd Rowerowy. Rajd odbędzie się w sobotę, 6 sierpnia.

zdjęcie poglądowe

W przyszłą sobotę o godzinie 11:00 spod świetlicy w Cerkwicy wystartuje Letni rajd rowerowy. Do przebycia będzie około 27 kilometrów. Trasa przebiegać będzie przez następujące miejscowości: Cerkwica, Modlimowo, Grądy, Przybiernówko, Prusinowo, Otok, Zacisze, Węgorzyn, Trzeszyn, Cerkwica.

„Wyprawa rowerowa to nie tylko atrakcja dla miłośników turystyki ale również element edukacji regionalnej. Podczas wyprawy przewodnik Pan Jacek zorganizuje dla nas nietypową i interesującą lekcję historii. Ciekawe opowieści o pasjonujących miejscach i budowach, jakie znajdują się na trasie zapewne zainteresują małego i dużego. Historia domu ryglowego w Modlimowie czy pałacu i kościoła w Otoku to tylko nieliczne punkty na mapie rajdu. Gminny Kub Kultury zapewnia ubezpieczenie na czas trwania rajdu. Na zakończenie rajdu planowane jest wielkie ognisko z kiełbaskami oraz upominkami dla wszystkich uczestników. Zapisy na rajd przyjmowane są do 4 sierpnia u instruktorów w świetlicach” – zachęca Gminny Klub Kultury w Karnicach.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!