Laureatka i finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych w SP im. Świętego Jana Pawła II w Modlimowie

2022-04-29 18:05
Redakcja
2022-04-29 18:05

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Modlimowie, od kilku już lat biorą  udział              w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie. Konkursy te cieszą się dużym uznaniem, ponieważ zdobycie tytułu laureata zwalnia ucznia z egzaminu ósmoklasisty z danego przedmiotu. W tym roku szkolnym troje uczniów zakwalifikowało się do trzeciego etapu tego konkursu i wzięło  udział w rozgrywkach na szczeblu wojewódzkim.

ZDJĘCIE 1 z 8

Z wielką radością i ogromną satysfakcją  pragniemy poinformować, że Alicja Tesarski, uczennica klasy VII, uzyskała tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Niemieckiego. Uczennica klasy VII  Julia Chlebowska  zdobyła tytuł finalistki  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii oraz  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii . Zaszczytny tytuł  finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii wywalczył również Sebastian Krawczyk, uczeń klasy VIII.

Nasi uczniowie podczas trzech etapów konkursu  wykazali się  nie tylko wiedzą i umiejętnościami z zakresu podstawy  programowej, ale  również  wielką   pasją w  rozwijaniu  swoich  zainteresowań. Takie właśnie połączenie wiedzy, umiejętności i pasji dało wymierne, wspaniałe rezultaty w postaci uzyskanych czołowych miejsc.

W poniedziałek, 25 kwietnia 2022 roku w murach Szkoły Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II                                w Modlimowie odbył się uroczysty apel.

W obecności całej szkolnej społeczności, ceremonii  wręczenia nagród i dyplomów  wyróżnionym  uczniom   dokonała pani wiceburmistrz Edyta Podgórska. Gratulując sukcesów, podkreśliła ich wysiłek                                     i zaangażowanie, którymi młodzi ludzie musieli się wykazać, aby osiągnąć takie wspaniałe wyniki. Natomiast pani dyrektor Marzena Stępień  przekazała  wyrazy podziękowania oraz  kwiaty  zaproszonym  rodzicom naszych zwycięzców. Podziękowania otrzymali również nauczyciele prowadzący                                                                      i przygotowujący uczniów do konkursów przedmiotowych: p. Katarzyna Przybysławska, p. Ewelina Pawlak, p. Damian Ragus.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Niech każdy wysiłek i zaangażowanie tak owocuje i przynosi satysfakcję!

 

Jolanta Mazur

 

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Baba

odpowiedz
30.04.2022 11:22

Brawo uczniowie 👏👍tak trzymać.. Ale żeby osiągać takie wyniki z pewnością trzeba mieć dobrego nauczyciela 😊BRAWO NAUCZYCIELE 👏👏OBYSCIE SIĘ NIE WYPALILI🥴GRATULACJE DLA WSZYSTKICH I DALSZYCH SUKCESÓW 😊🌹🌹