KWW Powiat i Gmina – Jedna Rodzina podsumował kampanię wyborczą

2024-04-05 8:20
Karol Szumny
2024-04-05 8:20

W czwartkowe popołudnie w Pałacu nad Młynówką w Trzebiatowie odbyło się podsumowanie kampanii komitetu wyborczego wyborców Powiat i Gmina – Jedna Rodzina.

ZDJĘCIE 1 z 10

W czwartek, 4 kwietnia, KWW Powiat i Gmina – Jedna Rodzina podsumował kampanię wyborczą. Kandydat na burmistrza Trzebiatowa Grzegorz Olejniczak podziękował wszystkim za ten czas. Uczestnicy mogli również obejrzeć spot wyborczy, w którym poznali wizję komitetu na najbliższe lata. Wydarzenie uświetnił występ Trzebiatowskiego Zespołu Folklorystycznego „Aramis”. Występującym władze gminy wręczyły korale zespołu Mazowsze. Na zakończenie miał miejsce poczęstunek i rozmowy z kandydatami.

- Na dzisiejszym spotkaniu komitet wyborczy wyborców Powiat i Gmina – Jedna Rodzina podsumował przebieg swojej kampanii wyborczej. Podziękowaliśmy wszystkim, którzy na tej drodze nam towarzyszyli. Podziękowaliśmy także mieszkańcom miejscowości, które odwiedziliśmy, a także wszystkim, którzy życzą nam dobrze, ale również tym, którzy mają do nas jakieś obiekcje. Wszystkie te uwagi bierzemy sobie do serca i postaramy się nie zawieść – mówi kandydat na burmistrza Trzebiatowa Grzegorz Olejniczak.

- W kampanii wyborczej można obiecać wszystko. Tylko trzeba mieć wiedzę, jak te plany zrealizować. Kandydat na burmistrza Trzebiatowa Grzegorz Olejniczak wie, jak to zrobić, ponieważ ma wiedzę i doświadczenie. Jest człowiekiem pracowitym i przede wszystkim skromnym. To ogromna zaleta być szesnaście lat wiceburmistrzem i znać swoje miejsce w szeregu. Grzegorz Olejniczak to człowiek, który zasługuje na wyróżnienie i zaufanie – podkreśla kandydatka do Rady Miejskiej w Trzebiatowie Irena Pietrzykowska.

- Podejmijmy wspólnie decyzje, które mają znaczenie. Nasz powiat to bezpieczne i czyste tereny zielone, oświata z ciekawą ofertą edukacyjną, powiat wolny i barier architektonicznych, współpraca z samorządami oraz wspieranie przedsiębiorczości. Zachęcamy do głosowania na kandydatów z naszego komitetu – dodaje kandydatka do Rady Powiatu Gryfickiego Małgorzata Słodkowska.

Wybory samorządowe już w najbliższą niedzielę.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!