„Kupuję kwiaty, bo bardzo kocham swoją żonę”. Panowie ruszyli do kwiaciarni

2024-02-14 11:40
Karol Szumny
2024-02-14 11:40

Dziś walentynki. Panowie wyruszyli do kwiaciarni, by obdarować kwiatami swoje ukochane. „Kupuję kwiaty, bo bardzo kocham swoją żonę” – mówi nam pan Stanisław. „Niech będzie jak najwięcej takich dni” – dodaje Joanna Jankowska, właścicielka kwiaciarni, wskazując na radosny wydźwięk walentynek.

„Kupuję kwiaty, bo bardzo kocham swoją żonę” – mówi nam pan Stanisław.

Dziś walentynki, więc florystki mają pełne ręce roboty. Jak mówi nam Joanna Jankowska, właścicielka kwiaciarni „Kwiatowa Uliczka” w Trzebiatowie, już od wczoraj jest wielu klientów, a w tym roku króluje różowy.

- Walentynki tak naprawdę mamy już od wczoraj – mówi Joanna Jankowska. – W Trzebiatowie panowie bardzo chętnie kupują kwiaty. Przeważnie są to większe bukiety. W tym roku jest trend na róż. Dobrze sprzedają się też flower boxy – zauważa.

Właścicielka „Kwiatowej Uliczki” wskazuje, że walentynki są radosnym dniem i dobrze, że są.

- Niech będzie jak najwięcej takich dni. Im więcej takich dni, tym więcej uśmiechów na twarzach. Obdarowujmy się miłością – powiedziała Joanna Jankowska.

Pan Stanisław, klient kwiaciarni, podkreśla, że walentynki to jeden z najważniejszych dni w roku, więc nie mógł zapomnieć o bukiecie dla małżonki.

- Kupuję kwiaty, bo bardzo kocham swoją żonę, a dziś święto miłości, czyli walentynki. W ten sposób można dzisiaj wyrazić swoje uczucia – mówi pan Stanisław.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!