Kultowe, stylowe i niedrogie – zegarki męskie Timex

2021-03-05 11:13
Redakcja
2021-03-05 11:13

Timeksy przyciągają oko ciekawym designem i wysokiej klasy materiałami. Wyglądają na droższe, niż są w rzeczywistości. Jak to możliwe?

Produkty Timex uosabiają nowoczesny, amerykański styl. Mało kto wie, że ich historia sięga… połowy XIX wieku! Marka długo pracowała nad tym, by jej kolekcja, spełniając wysokie oczekiwania, była przystępna cenowo. Taki stan rzeczy wynika oczywiście z dobrej organizacji produkcji, ale nie tylko.

- Zegarki męskie Timex są dziś klasą samą w sobie, nie wymagają bardzo kosztownych kampanii reklamowych. Dlatego marka oszczędza na marketingu. I bez niego zegarek męski Timex Metropolitan stał się bestsellerem – wyjaśnia specjalista do spraw sprzedaży z sieci ZegarkiCentrum.pl. – Nowoczesne funkcje połączone z tradycyjnym wzornictwem po prostu przemawiają do mężczyzn na całym świecie. Niezmienną popularnością cieszą się też konstrukcje, które wzbudzają nostalgię. Jedną z nich jest zegarek męski Timex Expedition.

Które modele z nowej kolekcji są najbardziej interesujące? Przygotowaliśmy rekomendacje z trzech kategorii: zegarki minimalistyczne, sportowe i retro. Sprawdź sześć kultowych konstrukcji!

Zegarek Timex T2N794

Minimalistyczne zegarki męskie Timex

Wyrafinowana, czytelna tarcza, która mimo upływu lat zawsze jest na czasie – to przede wszystkim takie wzory utożsamia się z Timeksem. Flagowym produktem marki jest Weekender w okrągłej kopercie, z kreskami zamiast cyfr. To idealny wybór dla tych, którzy chcą mieć jeden zegarek do wszystkich ubrań – od sportowych po te bardziej eleganckie.

Zwolennikom oryginalnego stylu polecamy zegarek męski Timex T2N794. Ciemne zegarki zdaniem wielu są najbardziej stylowe, a tu mamy do czynienia z bardzo udanym designem. Na grafitowej tarczy odznaczają się kruczoczarne kreski i czerwona linia sekundnika. Model jest uniwersalny, choć wygląda ultranowocześnie.

Zegarek Timex Ironman

Zegarki sportowe męskie Timex

Fanom sportu – zwłaszcza maratonów – Timex kojarzy się głównie z kultową serią Ironman. W latach 80. była to jedna z pierwszych tak udanych konstrukcji sportowych. Czytelny wyświetlacz, wygodny pasek, odporność na uderzenia i zachlapania – to wszystko przysporzyło Ironmanowi zagorzałych zwolenników. Jednym z nich był prezydent Bill Clinton.

Ironmany mają tradycyjnie opływowy kształt. Alternatywę stanowi linia Command, która wyróżnia się kwadratową kopertą. Na ogół jednak sportowe Timeksy mają podobne funkcje. Znajdziemy w nich stoper i timer, pamięć okrążeń oraz alarm. Komplet opcji niezbędnych podczas treningu i innych aktywności.

Zegarki męskie Timex w stylu retro

Jeśli chodzi o styl retro, to jednym z klasyków jest zegarek męski Timex Expedition. To właściwie cała linia o charakterze outdoorowym. Znajdziemy tu modele na grubych, wytrzymałych paskach nubukowych i parcianych. Wiele egzemplarzy ma też stoper i inne funkcje sportowe. Dzięki klasycznemu wyglądowi zegarki Expedition dobrze wpisują się jednak w codzienny ubiór miejski.

Inną propozycją, nawiązującą do tradycyjnego chronografu, jest zegarek męski Timex Metropolitan. To inteligentny czasomierz z licznikiem kalorii i krokomierzem. Wszystkie dane, dzięki systemowi Bluetooth, można odczytać na telefonie. Jak widać, smartwatch z wyświetlaczem LCD nie jest jedyną opcją dla tych, którzy chcą korzystać z najnowszych technologii.

Zegarek Timex. Cena niższa niż się spodziewasz!

Ceny prezentowanych tu modeli mogą zaskoczyć. Na przykład czarny zegarek męski Timex T2N794 kosztuje trochę ponad 200 złotych. Za najciekawsze egzemplarze z serii Metropolitan trzeba zapłacić więcej, bo około 500 złotych. Są jednak wyposażone w szereg funkcji i system Bluetooth, więc również w tym przypadku sprawdza się obiegowa opinia. Zegarki męskie Timex oferują świetny stosunek jakości do ceny.

Komentarze (4)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Ale jestem

odpowiedz
05.03.2021 20:42

szczęśliwy jak widzę takie komentarze. Och... co za ulga.

Patologia

odpowiedz
05.03.2021 13:37

Kup se rozum klaunie

Wiesz

odpowiedz
05.03.2021 20:40

gdzie możesz sobie wsadzić ten zegarek głąbie ?. Jak nie to ci podpowiem !!!.

Biedak

05.03.2021 20:40

Nie stać cię czy co, ze ci tak żal dupe ściska?