Koronawirus w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Rewalu

2021-03-17 13:59
Tomasz Krupecki
2021-03-17 13:59

Informacje o chorej wychowawczyni potwierdziła dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Rewalu Renata Tracz. Czworo wychowanków ma podwyższoną temperaturę, czekają na test. W placówce wprowadzono dodatkowe procedury.

Wychowawczyni zatrudniona w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Rewalu odebrała wyniki badań i wiadomo, że jest zakażona koronawirusem. Kobieta przebywa w swoim domu. Przed pójściem na zwolnienie lekarskie miała kontakt z niektórymi podopiecznymi. Czworo z nich, z podwyższoną temperaturą ciała przebywa w izolacji. Informacja o niepokojących objawach została przekazana do Sanepidu. Do Rewala ma przyjechać tak zwana karetka "covidowa", której zespół wykona testy. 

Uruchomione zostały wszystkie procedury zalecane przez Sanepid - przekazuje w rozmowie z reporterem SUPERPORTALU24 dyrektor Renata Tracz. - Grupy zostały odizolowane od siebie. Zajęcia odbywają się hybrydowo, głównie zdalnie. Posiłki wydawane są oddzielnie, a wszystkie pomieszczenia są ozonowane - powiedziała dyrektor Tracz.

W całym obiekcie obowiązuje dezynfekcja rąk, nakaz zakładania maseczki. Po podziale na grupy dyrektor wprowadza dodatkowe dyżury wychowawców. 

W obiekcie przebywa 34 wychowanków. 

Komentarze (3)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Pracownik

odpowiedz
17.03.2021 18:02

Proszę nie wzniecać paniki na dzień dzisiejszy potwierdzone jest, że chory jest 1 pracownik pedagogiczny. Chłopcy maja się dobrze na tą chwile chłopcy czują się dobrze, nikt nie ma gorączki. Wdrożone są wszelkie środki bezpieczeństwa. Placówka wcześniej była bardziej zagrożona gdyż zarażonych Covidem było kilku pracowników jednakże chłopcy wszyscy byli zdrowi. Proszę o przekazywanie rzetelnych informacji...

Okularnik pryszcz stuleja

odpowiedz
17.03.2021 22:08

Dobrze ze koronawirus nie zaatakował redakcji superportala dzienki temu moszna czytać codzienna porcje bzdur

Kac

17.03.2021 22:08

Oni pracują zdalnie