Konwencja programowa KWW Inicjatywa dla Przyszłości. Tomasz Aniuksztys zaprasza

2024-03-21 10:49
Karol Szumny
2024-03-21 10:49

Kandydat na burmistrza Gryfic – Tomasz Aniuksztys – zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Gryfice na Konwencję Programową Komitetu Wyborczego Wyborców „Inicjatywa dla Przyszłości”, która odbędzie się 22 marca 2024 roku o godzinie 18:00 w przestronnych wnętrzach Restauracji Motel 32.

„Po dynamicznych spotkaniach z Wami nie zwalniamy tempa! Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Gryfice na kluczowe dla nas wydarzenie tej kampanii – Konwencję Programową Komitetu Wyborczego Wyborców „Inicjatywa dla Przyszłości”, która odbędzie się 22 marca 2024 roku o godzinie 18:00 w przestronnych wnętrzach Restauracji Motel 32” – zapraszają organizatorzy

„To będzie wieczór pełen inspiracji i ważnych rozmów. Będziecie mieli niepowtarzalną okazję, aby spotkać się z Tomaszem Aniuksztysem, naszym kandydatem na Burmistrza Gryfic, oraz z kandydatami do Rady Miejskiej i Rady Powiatu. Oczekujemy na Was z niecierpliwością! Niech ten wieczór będzie początkiem czegoś wyjątkowego dla nas wszystkich. Razem możemy więcej i lepiej!”

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!