Kontrolowali autobusy

2020-09-06 15:23
Adam Litwinowicz
2020-09-06 15:23

W tym tygodniu policjanci z gryfickiej komendy wraz z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gryficach prowadzili kontrole autobusów szkolnych pod kątem zachowania warunków epidemiologicznych w trakcie przewozu uczniów do placówek oświatowych. Funkcjonariusze sprawdzali czy przestrzegane są nakazy i zakazy.

W trakcie działań policjanci przypominali o zasadach bezpieczeństwa m.in. o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz utrzymywania dystansu społecznego.

Funkcjonariusze z gryfickiej komendy nie ustają z działaniami mającymi na celu przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19. Policjanci prowadzą wzmożone działania prewencyjno-kontrolne w zakresie przestrzegania obowiązujących obostrzeń. Mundurowi kontrolują placówki handlowo-usługowe oraz autobusy szkolne sprawdzając czy wszyscy pamiętają o używaniu maseczek i zachowaniu dystansu. 

Działania prowadzone są pod kątem minimalizacji skutków pandemii. Pamiętajmy nasze bezpieczeństwo zależy od odpowiedzialnego zachowania każdego z nas.

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Jan

odpowiedz
06.09.2020 15:38

Może na dzieci to zadziała bo na pracowników w marketach nie chce.

Tak,tak

06.09.2020 15:38

Bo dzieci można omotać, starych już się nie da.