Komentarze (10)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Maria

odpowiedz
10.03.2023 14:02

Do Pani , która też kocha zwierzęta. Proszę nie porównywać Trzebiatowa do Rewala, bo to nie najmniejszego sensu. Chcemy wiedzieć -opiekujacy się , ale nie będący wolontariuszami - jak dystrybujecie karmę i jaką karmę ? Koło tego problemu nie można przejść obojętnie, lub udawać , że nie ma problemu .Jeszcze jedno pytanie ,bo mam wrażenie , iż konwersuję z osobą ,która pracujew tym dziale - czy ktoś Wam monituje , czy też sami sprawdzaliście jaką jest populacja? I jeszcze jedno : kochać trzeba i swoje i te porzucone i niechciane skulone na mrozie pod krzakami .Gdziekolwiek!!! Wyposażcie się w większą EMPATIĘ i zwróćcie uwagę na problem ! Bo to jest problem ,który należy rozwiązać. Zpowazaniem Maria.

09.03.2023 06:26

No proszę Wójt jest byłym posłem z PO, dalej jest z PO. Można komentować, można dyskutować, człowiek uczciwy i porządny nie obawia się komentarzy. Brawo panie Wójcie. Powodzenia i sukcesów życzę.

Józek

odpowiedz
10.03.2023 13:00

Kocham PO . A kiedy to zdechnie?👊

Maria

odpowiedz
10.03.2023 14:06

*Z poważaniem Maria

Maria

odpowiedz
11.03.2023 12:01

No cóż! Widzę , że nie macie problemu , jeśli chodzi o karmę.! I to właśnie budzi we mnie bunt !!!Dlatego zabieram się za wnikliwe studiowanie ustawy o ochronie zwierząt !!!!

Do też kocham zwierzęta

odpowiedz
10.03.2023 12:55

W Trzebiatowie mogą pozazdrościć takiego Gospodsrza jak Wojtka Rewala. Tam by się taki przydał, ludzie byliby zadowoleni, a w Rewalu narzekają

Kochająca zwierzęta małe i duże.

odpowiedz
09.03.2023 06:11

Panie Wojcie! Tak kwieciście rozmawiacie o wszystkim .....tylko nie rozmawiacie o kociakach w Pana gminie!!!Dobrze przynajmniej , że w jakimś Waszym dziale ( podejrzewam , że ochrona srodowiska) , finansujecie kastrację, sterylizację i leczenie! Ale na Boga , tymi zwierzakami zajmują się ludzie , którzy z własnej kieszeni finansują karmienie , dowozenie do lekarza itd , itp .Pomimo zapobieganiu rozrodczości tych kocięci jest bardzo dużo!!! Niech ochrona środowiska przejedzie się wieczorem po CAŁEJ GMINIE i niech sobie zliczą całą populację!!!! Tyle , co oferujecie tej karmy to jest kropla w Bałtyku! Na Boga te zwierzaki też chcą jeść !!!!!!!One są WASZĄ - czyli również i NASZĄ własnością!Pochylcie się nad problemem , ponieważ niektórzy tracą tysiące z własnych kieszeni!!!!!!!Na dowód mają RACHUNKI !!!!! Z szacunkiem dla Pana .

też kocham zwierzęta

09.03.2023 06:11

Niech pani nie narzeka. Proponuję dla przykładu porównać ile pieniędzy w programie opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt (to roczny plan zamierzonych czynności i celów działania gminy w opiece nad zwierzętami bezdomnymi) przeznaczyła na to taka mała gmina jak Rewal, a ile 5 razy większy (ludnościowo) Trzebiatów. Podpowiem, Gmina Rewal choć ma 5 razy mniej mieszkańców, niż gmina Trzebiatów przeznaczył 6 razy więcej pieniędzy na realizację takiego programu tylko w tym roku.