KAMPANIA WYBORCZA. Posłowie Łącki i Marchewka odwiedzają rolników

2020-07-07 16:53
Redakcja
2020-07-07 16:53

W Płotach odbyła się dziś konferencja prasowa z udziałem posła Artura Łąckiego i Arkadiusza Marchewki. 

❗️Konferencja dotycząca trudnej sytuacji w rolnictwie odbyła się dzisiaj w Płotach. Wraz z Arkadiusz Marchewka omawialiśmy naprawdę istotne sprawy.

❗️Andrzej Duda nie załatwił rolnikom podstawowej rzeczy, którą obiecał – zrównania dopłat unijnych. Rafał Trzaskowski mówi jasno – dopłaty muszą wzrosnąć do co najmniej 32 mld euro, czyli kwoty, którą wynegocjował rząd PO-PSL.

❗️Rafał Trzaskowski chce zwiększenia pomocy rządowej dla rodzinnych gospodarstw rolnych i wzrostu wydatków krajowych na rolnictwo do 3 proc. PKB.

❗️Andrzej Duda nie przedstawił żadnej konkretnej oferty dla strażaków ochotników. Moja interpelacja w sprawie zwiększenia dla nich emerytur została odrzucona. Rafał Trzaskowski proponuje, aby strażacy ochotnicy dostawali 5 proc. dodatku emerytalnego, jeśli przepracują w OSP 10 lat.

❗️Andrzej Duda chce budować oczka wodne. Rafał Trzaskowski wprowadzi nowy program wsparcia dla budowy infrastruktury związanej z retencją wody. Trzeba chronić rolników przed klęskami żywiołowymi!

Komentarze (10)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Łukasz

odpowiedz
07.07.2020 21:26

Jaka żenada, ja nie widzę tutaj żadnego rolnika, do kogo te słowa?

SEN

odpowiedz
07.07.2020 17:58

gdzie jesteście MARCHEWKA jak ciebie nie było , a Łącki co zrobiłeś do tej pory ?? Wybory i poznajesz nasz rejon.

Przyjrzyjcie się

odpowiedz
08.07.2020 09:41

To ci sami złodzieje co w Trzebiatówku. Ha ha ha nabrali małolatów do trzymania banerów.

Kamil

odpowiedz
08.07.2020 09:17

ŁĄCKI TO Jest tylko wtedy jak coś potrzebuje strasznie fałszywy gość biznesmen dorobkowicz za platformy rolnicy nie powinni go wpuszczać na swoje ziemię tylko psem poszczuć

wacus

odpowiedz
08.07.2020 08:02

Trzaskowski nie da nic tym rolnikom

Wyborca

odpowiedz
08.07.2020 10:43

Przecież Wy przed wyborami obiecujecie coś Polakom a po wyborach realizujecie politykę dokładnie odwrotną.Mówicie że nie podniesiecie wieku emerytalnego a podnosicie itd.itd.Czy sądzicie że wszyscy Polacy dostali amnezji i nie pamiętają co się działo kilka lat temu za Waszych rządów?Dlaczego Pan Rafał Trzaskowski boi się i unika odpowiedzi na pytania zwykłych ludzi którzy najbardziej ucierpieli na skutek Waszej polityki?

Dan

odpowiedz
07.07.2020 20:42

Łączki i Marchewka chcą z ludzi baranów zrobić, Polskę dla Niemców sprzedali za paczkę śliwek, tylko żeby swoje kieszenie zabić kasą. Fałszywa banda złodziei

Małorolny chłop

odpowiedz
08.07.2020 09:52

Przyyjedzie taki jeden z drugim Bogacz na wieś i chce nam wcisnąć, że jak wygra Trzaskoski to wszystko nam da. I rolnikom i strażakom i ogrodnikom i...i... Tylko pewnie sami w to co opowiadają nie wierzą. Nawet gdyby Ten ich Trzaskoski wygrał to i tak nic nie da, bo przecież prezydent bez zaplecza rządowego niczego nie może. No chyba jedynie obiecywać, a to oni potrafią. Mieszkańcy wsi nie wierzcie temu pustosłowiu

Córka rolnika[autentycznie]

odpowiedz
08.07.2020 13:08

R.T. "wybitny" znawca problemów i przyszły dobroczyńca i uzdrowiciel Polskiej wsi - no , chyba pęknę ze śmiechu, i jeszcze ten program, tak mi wygląda na "wytnij , wklej ", chyba od byłego kolegi Władka, który przyciśnięty po wyborach odstąpił go za niewielką opłatą byłemu koledze[no cóż, teraz każdy grosz mu się przyda]. A ja się pytam, gdzie tu ekologia i dopisuję ciąg dalszy: Drodzy rolnicy, ja jako wspaniałomyślny kandydat na Waszego prezydenta nieodpłatnie dostarczę na prowincję fekalia z Czajki[nawóz w końcu naturalny! więc po co ma się marnować i wpływać do Wisły.To nic, że trochę śmierdzi, ale za to jaki będzie urodzaj! Głosujcie na mnie Rafaello Fekaliano vel Czajkowski

Andrzej

odpowiedz
08.07.2020 17:26

Panie Łącki - dlaczego Pan tak łżesz - jak dobrze pamiętam,to Pański kolega partyjny dbał o zagospodarowanie wodami POLSKIMI- zapomniał Pan czym to może się skończyło . Następny kolega zwany Trzaskowski- kandydat na Prezydenta - zasmrodził całą Wisłę,gdyby nie ten rząd , przejmując inicjatywę,połowa Polski by śmierdziała.A może wie Pan coś o spalarni warszawskiej , przypomnę, do tej pory wszystkie smrody wywożone są po polach,tam gdzie rządzi PO,kto wącha -nieświadome społeczeństwo. takiego chcemy Prezydenta - nie ma Pan wstydu?