Koncert dla Niepodległej w Płotach

2023-11-13 10:40
Karol Szumny
2023-11-13 10:40

W niedzielę, 12 listopada, w hali Rega Arena w Płotach odbył się Koncert dla Niepodległej.

ZDJĘCIE 1 z 18

W niedzielę, 12 listopada w hali Rega Arena w Płotach odbył się Koncert dla Niepodległej w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Płotów pod dyrekcją Łukasza Chyły. Podczas koncertu zaprezentowały się także mażoretki pod kierownictwem Agnieszki Kraszewskiej, chór Cantore Pasja działający przy MGOKiS w Płotach pod dyr. Łukasza Chyły, zespół SWEETS z Gryfickiego Domu Kultury działający pod dyr. Aleksandry Nieszporek oraz wokalistki z Pracowni Muzycznej Niesz-Anto.

Uroczystego otwarcia koncertu dokonała zastępca burmistrza Edyta Podgórska.

Po emocjonujących pokazach muzyczno-tanecznych nadszedł czas na podziękowania i życzenia dla Pana Franciszka Gródeckiego za 20 lat działalności społeczno-kulturalnej na rzecz Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Płotach.

Koncert objęty został honorowym patronatem Wojewody Zachodniopomorskiego, Burmistrza Płotów oraz Starosty Gryfickiego.

tekst i zdjęcia: Gmina Płoty

Komentarze (5)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Marzenna

odpowiedz
13.11.2023 12:05

Było cudownie orkiestra pięknie grała jak zawsze ,chór śpiewał cudownie ale najpiękniej śpiewała ta niziutka dziewczyna jedna z tych trzech .Mażoretki pięknie tańczyły ,szkoda tylko że pośród podziękowań pominięta została Pani Kraszewska ,która odwala tam kupę roboty i dzięki niej przychodzą tam tłumy ludzi,uczy w szkole i zawsze znajduje czas na naukę i poświęcenie dla swoich podopiecznych .Brawo Mażoretki,brawo orkiestra i Pani Kraszewska!

Mieszkanka Płot

13.11.2023 12:05

Też to zauważyłam, że Pani Agnieszka ostatnimi czasy jest pomijana. Ona i dziewczynki robią kawał dobrej roboty. Pani Agnieszka, daje z siebie wszystko i poświęca każdy swój czas i to za śmieszne pieniądze, ale robi to z pasji i dla dzieci- NASZYCH DZIECI! Trochę to słabe, bo gdyby nie Pani Agnieszka i dziewczynki które tańczą orkiestra by średnio wychodziła. To one robią największy SHOW! Powinniście się wstydzić, że pominęliście Pania Agnieszkę, bo to ona jest INSTRUKTOREM MAŻORETEK, a nie orkiestra i Pan Łukasz.

13.11.2023 12:05

Szanowne mieszkanki! W orkiestrze pracuje wielu instruktorów, którzy także oddają całe serce by kształtować młodzież. Bardzo często pracują do późnych godzin nocnych by przygotować repertuar, czy napisać nuty. Nie jest to łatwa praca i wymaga wiele wysiłku by zgrać wszystko, zaplanować i zachęcić młodych ludzi do prób, które trwają kilka godzin w piątek i sobotę gdzie można by było odpoczywać. Więc każdy kto pracuje w tej orkiestrze poświęca czas i serce dla jej uczestników, nieważne czy z mazoretek czy z orkiestry.

Marzenna

odpowiedz
13.11.2023 21:59

Czy ktoś wie jak się nazywa ta dziewczyna niziutka co śpiewała z tymi dwiema wyższymi chyba to były siostry? Ake chodzi mi konkretnie o tą niską ubraną na czarno pytam bo nie mogę się nadziwić jak pięknie śpiewała .Właśnie taki głos powinien trafic do Voice Poland brawo pięknie śpiewająca nieznajoma

Marzenna

odpowiedz
15.11.2023 21:18

Do ... Ja wszystko rozumiem zże dużo ludzi angażuje się w pracę w orkiestrze itp..ale chodzi mi oto że można byłoby powiedziec głupie dziękuję podczas uroczystości tym co tak się poświęcają na naukę tej m£adzieży a nie jakied cerrgiele tylko Grudeckiemu i Burmistrzowej nie wiem z jakiej okazji co ona takiego tam wkłada .Skoro wymienialiście te osoby to wypadało równiez ująć Panią Kraszewską ,widzę że ktoś tu jest chyba zazdrosny o Kraszewską i komuś tu chyba pęka żyłka pierdząca .Pozdrawiam ...