Koncert charytatywny w Gryficach. „Naprawimy serce dla Ksawcia”

2021-12-02 16:50
Karol Szumny
2021-12-02 16:50

W sobotę, 11 grudnia, odbędzie się charytatywny koncert dla Ksawerego, który urodził się z poważną wadą serca. Na uczestników czeka wiele atrakcji, dlatego warto wziąć udział, a przede wszystkim wesprzeć zbiórki i licytacje.

„Z okruchów dobra całe serce złożyć” – to jest pragnienie Ksawerego, któremu brak lewej komory serca może odebrać szansę na dalsze życie. Warto więc wesprzeć licytacje oraz zbiórki, których podczas koncertu w Gryficach będzie naprawdę dużo.

Początek charytatywnego koncertu odbędzie się o godzinie 12:00 na Placu Zwycięstwa. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Dzieci będą mogły wziąć udział w konkursach prowadzonych przez animatora i harcerzy. Będzie możliwość także zobaczenia sprzętu służb takich jak: wojsko, policja, ratownictwo medyczne oraz straż pożarna. Przy stanowisku policji będzie można wziąć udział w konkursie ze znajomości zasad bezpieczeństwa. Strażacy natomiast odbędzie się konkurs z wiedzy pożarniczej. Z kolei ratownicy medyczni pokażą, jak prawidłowo udzielić pomocy przedmedycznej. Wystąpi również orkiestra Red Swing Low. Na miejscu będzie także kiermasz świąteczny. Będą też stoiska z ciastami, ciepłymi napojami oraz grochówką przygotowaną przez GRH „Nałęcz”.

Dalsza część koncertu będzie miała miejsce od godziny 16:00 w Gryfickim Domu Kultury. Wystąpią zespoły takie jak: Sixty Seven oraz Titty Twister.

O godzinie 20:00 natomiast w C.R.R Kapitol w Pubie pod Lufą odbędzie się koncert akustyczna Andrzeja „Kokosa” Kosko i przyjaciół, na którym również będzie można wziąć udział w licytacjach.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!