Komendant wojewódzki spotkał się z naszymi strażakami

2022-11-23 11:46
Karol Szumny
2022-11-23 11:46

We wtorek w Komendzie Powiatowej PSP w Gryficach odbyło się spotkanie zastępcy Komendanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. Marka Popławskiego oraz Komendanta Powiatowego PSP bryg. Andrzeja Gołdyna z druhami OSP z powiatu gryfickiego.

ZDJĘCIE 1 z 5

Druhowie OSP z naszego powiatu zostali zapoznani z ustawą o OSP oraz z możliwością pozyskania sprzętu z Agencji Mienia Wojskowego.

- Komendant Wojewódzki regularnie spotyka się z poszczególnymi jednostkami powiatowymi i tym razem padło na nas. Na spotkaniu omówiono sprawy i pytania dotyczące OSP. Przedstawiono również szczegóły nowej ustawy o OSP, która się niedawno pojawiła. Zawarto w niej między innymi dopłatę do emerytury w wysokości 200 złotych. Druhowie OSP zostali zapoznani również z możliwością pozyskania sprzętu z Agencji Mienia Wojskowego – powiedział rzecznik PSP Gryfice kpt. Łukasz Góralski.

Po zakończeniu spotkania zastępca Komendanta Wojewódzkiego oraz funkcjonariusze zmiany służbowej JRG PSP Gryfice wspólnie obejrzeli mecz reprezentacji Polski.

zdjęcia: PSP Gryfice

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Krzysztof Krzysztof

odpowiedz
23.11.2022 18:53

Obiektywny portal nie wspomniał o tym, że na spotkaniu był obecny poseł.

wkurzony

23.11.2022 18:53

Gdyby na spotkaniu był Rzepa lub Łącki bądź inny poseł oPOzycji wtedy byłoby głośno obszernie opisane przez ten stronniczy POrtal. Zero obiektywizmu, zakłamanie, zakłamanie, zakłamanie.....Mam odruch wymiotny na takich hiPOkrytów !!!!