Kolejny akt wandalizmu. Zniszczono tablicę informacyjną

2021-06-16 15:37
Karol Szumny
2021-06-16 15:37

Kilka dni temu zniszczono tablicę informacyjną przy Pałacu nad Młynówką w Trzebiatowie. Nie ustalono, kto dopuścił się aktu wandalizmu. W najbliższych dniach gablota pojawi się z powrotem na swoim miejscu.

W tym miejscu znajdowała się tablica informacyjna. Niebawem wróci na swoje miejsce.

Do zniszczenia doszło prawdopodobnie w poniedziałek. W gablocie były umieszczone informacje o przyszłych wydarzeniach w placówce. Obecnie jest ona zdjęta, a pracownicy Trzebiatowskiego Ośrodka Kultury czekają na zamówioną już „pleksę”.

Sprawcy aktu wandalizmu nie ustalono. Nikt nie widział momentu dewastacji, a przy bramie pałacowej nie ma monitoringu. W przeciągu kilku dni tablica informacyjna powinna wrócić na swoje miejsce. Naprawa tablicy, którą zniszczył wandal, to kolejny niepotrzebny wydatek, za który zapłacą wszyscy mieszkańcy.


Czytaj również: Skrajna nieodpowiedzialność. Płonąca lodówka płynęła Regą

Komentarze (3)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

17.06.2021 07:16

Tablicę rozbito w niedzielę między 9.oo a 12.oo jak szłam rano była cała w drodze powrotnej leżało już szkło na chodniku. Myślę że ktoś z budynków obok na pewno widział kto to zrobił.

Jaka wielka szkoda

odpowiedz
16.06.2021 22:12

Jak szkoda, że to nie była tablica należąca do PiS-u!...Wtedy nie było by wzmianki o akcie "wandalizmu" lecz były by liczne akty zachwytu, z zachwytem Krupeckiego na czele...Ot to całe podsumowanie trzebiatowskiej "kultury" i nie tylko trzebiatowskiej.

M.

16.06.2021 22:12

,,Jaka wielka szkoda,, a u psychiatry już był - była ????