Kolejne ostrzeżenie przed opadami marznącymi

2021-01-18 14:13
Adam Litwinowicz
2021-01-18 14:13

Meteorolodzy wydali ostrzeżenie. Kierowcy muszą przygotować się na bardzo trudne warunki. Przed nami możliwość wystąpinie opadów marznących

Ostrzeżenie przed wystąpieniem opadów marznących wydane zostało dla całego województwa i obowiązywać będzie od godziny 17:00 dnia 18 stycznia do godziny 11:00 dnia następnego. Prognozuje się miejscami wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu ze śniegiem i deszczu powodujących gołoledź. Marznące opady będą stopniowo przemieszczać się z zachodu na wschód.

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Marian

odpowiedz
18.01.2021 21:41

Ktoś powinien stracić posadę. Od dawna nikt nie odśnieżał ulic. Zuk-u nie widać A starostwo odśnieża tylko główne drogi. Prywatne firmy widać jeżdżą, ale z podniesionym długiem żeby zmniejszyć koszty paliwa i wyłączoną solarką żeby materiał oszczędzić. Niech nikt nie mówi że zima zaskoczyła drogowców bo zima jest co roku słabsza lub mocniejsza Ale jest i trzeba być przygotowanym. Wystarczyłoby pasypać solą A później zgarnąć chlapę. Często jeżdżę w okolicę Jeleniej Góry i tam nie ma problemu A to są góry i pogoda jest gorsza A drogi przejezdne bo włodaże potrafią się przygotować. Żeby chociaż odśnieżyć skrzyzowania i zakręty to byłoby bezpieczniej. Jako mieszkaniec Gryfic żałuję że muszę płacić podatki, które zostają zmarnowane przez złe zarządzanie.

Ela

18.01.2021 21:41

Bardzo trafny komentarz, dodałabym jeszcze zebrać tą chlape rozpuszczoną przez solankę przed przejściami dla pieszysz bo jest tragedia, mimo wolnej jazdy jest ślizgawka i ciężko wyhamować.