Kolejna akcja odkażania miasta

2020-08-10 14:31
Katarzyna Adamiak
2020-08-10 14:31

W środę w Gryficach odbędzie się kolejna akcja dezynfekcji miasta. Odkażanie miejsc publicznych to jeden ze sposóbów walki z koronawirusem. 

Z uwagi na rosnącą liczbę zachorowań na COVID – 19 w trosce o zdrowie i dobrostan mieszkańców Burmistrz Gryfic wydał decyzję o kolejnej akcji dezynfekcji miasta.

Jak czytamy na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Gryficach odkażanie zostanie przeprowadzone w najbliższą środę 12 sierpnia w godzinach wieczornych, obejmując najczęściej uczęszczane obszary Gryfic: przystanki komunikacji miejskiej, okolice przychodni medycznych, kościołów oraz wszystkie miejsca, gdzie skupiają się większe grupy mieszkańców.

Jednocześnie burmistrz apeluje o przestrzeganie reżimów sanitarnych, używanie maseczek w miejscach publicznych a także zachowywanie bezpiecznego dystansu społecznego.

 

Komentarze (6)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Turystka

odpowiedz
10.08.2020 19:16

Będą mieli wytłumaczenie, że zabrakło pieniędzy na chociażby oznaczenie Szlaku Dwóch Bram i zapowiadana przez Panią Wiceburmistrz aplikacje dotyczącą tego Szlaku oraz innych zadań. Tak niestety turystą błąka się po mieście i idzie na czuja. Trzebiatów ma oznakowany Szlak Słonia, przed każdym zabytkiem na Szlaku tablica informacyjna. W Gryficach dochodzisz do placu i czeski film. Nic nie wiadomo.

ano

10.08.2020 19:16

Fakt punkt mógł być - zapewne- przydatny . Niemniej inteligentny turysta , wie gdzie jest i co go może zainteresować . A tr unijne /?/ infomaty dzialają , czy już zardzewiały ?

Turystka

odpowiedz
10.08.2020 19:19

W ubiegłym roku chociaż w lipcu stał przy bramie i na rynku kram z informacjami. W tym roku nic, nawet punkt turystyczny informacji czynny tylko od wtorku do piątku.

Teodor

odpowiedz
12.08.2020 07:10

O jakich skupiskach mowa w przychodniach skoro wszystkie zamknięte.A z drugiej strony bardzo to ciekawe idziesz do chirurga nie ma problemu .A do lekarza POZ zamknięte leczy przez telefon .

Andrzej

odpowiedz
12.08.2020 11:36

Jestem ciekaw kto i kiedy usunie smród z osadników koło CPN.Gdzie jest sanepid,gdzie są ludzie którzy powinni komuś pogonić wreszcie kota.Panie Burmistrzu proszę pogonić właściwe osoby do roboty- leni już mamy dość ,płacimy podatki,oni otrzymują pokaźne pensje- pytam ,za co

Gosc

odpowiedz
12.08.2020 19:23

W głowie się nie mieści na co już pieniądze są wydawane..do przychodni czy szpitala nie można już przyjść chorym, musisz być zdrowym. A na początku roku lekarz nie.kogl wystawić diagnozy bez obejrzenia / osłuchania pacjenta... Szpitale i POZ są teraz otwarte TYLKO dla zdrowych. Aż strach pomyśleć co będzie na jesień.