Kino na leżakach wróci do Gryfic

2021-04-15 12:24
Redakcja
2021-04-15 12:24

To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich kinomanów. Tego lata do Gryfic powróci Kino na Leżakach.

Fot. arch. SP24

Po ubiegłorocznej przerwie wymuszonej pandemią koronawirusa, tego lata do Gryfic powróci cieszące się ogromną popularnością letnie kino pod chmurką, o czym poinformowała na swoim profilu FB gryficka biblioteka.

- W naszych bibliotekarskich duszach ciągle wybrzmiewają wspomnienia inicjatywy, pomysłu, który przed kilkoma laty zainicjowaliśmy w Gryficach, organizując pierwsze plenerowe kino na leżakach. Z bólem serca przyznać trzeba, że pandemia nie dość, że zabrała nam możliwość, organizowania tych szalenie popularnych spotkań i koncertów w samym budynku to w ramach obostrzeń również mocno ograniczyła organizacje plenerowych eventów. Dziś jednak jesteśmy w zupełnie innym miejscu niż przed rokiem. Nasza wiedza na temat zagrożenia, jakie niesie wirusem SARS COVID, wzrasta w nas potrzeba spotkania z wami. Jest ona na tyle silna, że postanowiliśmy z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa zorganizować w lipcu i sierpniu otwarte SEANSE FILMOWE czytamy na profilu FB Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gryficach.

Komentarze (4)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

ŚLIMAKI

odpowiedz
15.04.2021 14:16

To w Gryficach dwa kina a w Trzebiatowie wielkie G ? Urzędnicy z Gryfic biją na łeb swych ziomków z Trzebiatowa , którzy nie pracują przecież charytatywnie .

ALA

15.04.2021 14:16

W Trzebiatowie już od dłuższego czasu leżą na leżakach , potrzebne tylko kino

rybka

odpowiedz
15.04.2021 20:20

Leżcie i czekajcie , ażkino przyjdzie do was

Pikio

odpowiedz
16.04.2021 12:39

Gryficzanie nie będą głosować bo im się nie chce, leniwy naród tylko podziwia murale w Trzebiatowie