Kiermasz charytatywny dla pogorzelców

2023-12-01 12:07
Karol Szumny
2023-12-01 12:07

W ubiegłą środę w jednym z domów w Śliwinie wybuchł pożar. W wyniku pożaru dach nad głową straciło dziesięć osób, w tym troje dzieci. Dlatego też już w najbliższą niedzielę w świetlicy w Śliwinie odbędzie się kiermasz charytatywny.

Gmina Rewal przy wsparciu Sołtys Śliwina Joanny Lewickiej wraz z członkami Rady Sołeckiej oraz spółki Wodociągi Rewal udzieliła poszkodowanym natychmiastowej pomocy w postaci mieszkań zastępczych oraz wyżywienia.

Już w najbliższą niedzielę w godzinach 11-18 w świetlicy w Śliwinie odbędzie się kiermasz charytatywny.

- Zaangażowanie jest bardzo duże, przygotowania do kiermaszu trwają. Będzie można zjeść pyszne ciasto, pierogi, szare kluski, a później czeka nas ognisko. Dzieci będą mogły się też napić gorącej czekolady. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony dla naszych pogorzelców. Serdecznie zapraszamy – zachęca Joanna Lewicka, sołtys Śliwina.

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

01.12.2023 12:25

Rewal taki bogaty powinien wesprzeć pogorzelców,dziś oni jutro my

Aweterto

odpowiedz
02.12.2023 19:53

A czyje to były mieszkania?Własnościowe czy socjalne?Jak socjalne to miasto ma im obowiązek pomoc.Jak własnościowe to należy wspierać zbiórkę bo przecież właściciel jest zawsze poszkodowany w tym durnym kraju.Nawet.mieszkanie socjalne nie przysługuje w takim momencie.