KamillN z nowym kawałkiem! W teledysku: Gryfice i tancerki szkoły „Perfect”

2024-05-28 14:52
Karol Szumny
2024-05-28 14:52

Nowy utwór gryfickiego rapera KamillN jest już dostępny. „Wielkie love” opowiada o szczęśliwej miłości. W teledysku gościnnie wystąpiły tancerki ze Szkoły Tańca i Sportu „Perfect”. Nie zabrakło również gryfickiego krajobrazu.

Na zdjęciu: KamillN wraz z tancerkami // fot. Szkoła Tańca i Sportu „Perfect” Facebook

W ubiegłą sobotę miała miejsce premiera nowego utworu gryfickiego rapera KamillN. O czym jest „Wielkie love”?

- Napisałem ten kawałek jako wyraz wdzięczności dla wybranki mojego życia. To podziękowanie za to, że była ze mną w trudnych chwilach. Jednocześnie tą piosenką chciałem dać przekaz młodszym słuchaczom, że czasami warto postawić na tę jedną osobę, a nie szukać jej wśród osób tego niewartych – mówi w rozmowie z naszym reporterem KamillN.

W teledysku wystąpiły tancerki z gryfickiej Szkoły Tańca i Sportu „Perfect”. KamillN cieszy się ze współpracy z tym zespołem.

- Tak naprawdę tę piosenkę napisałem dwa lata temu. Dopiero kilka miesięcy temu w mojej głowie pojawił się pomysł, żeby klip uzupełnić jakimiś tancerkami. A moja córka akurat uczęszcza do szkoły „Perfect”, tylko do sekcji akrobatycznej. Byłem na jej występie i na własne oczy miałem przyjemność zobaczyć, jak to wszystko wygląda. Te dziewczyny wymiatają. Wtedy pojawiła mi się myśl, że musimy połączyć siły. Po rozmowie z trenerem i odczekaniu kilku miesięcy ze względu na przygotowania do zawodów, udało nam się zrealizować klip – opowiada gryficki raper.

Maciej Orłowski, trener Szkoły Tańca i Sportu „Perfect”, także jest zadowolony z występu swoich podopiecznych.

- Dla nas to rzecz naturalna, bo nie pierwszy raz braliśmy udział w tego typu inicjatywie, ale jak zawsze była to fajna przygoda i nowe doświadczenie. Nasz układ został przygotowany typowo pod muzykę Kamila. Wszystko wyszło bardzo dobrze i jesteśmy zadowoleni – powiedział trener.

W klipie nie zabrakło również gryfickiego krajobrazu. KamillN podkreśla, że uwielbia to miasto i czuje z nim jedność. Zapowiada, że niejednokrotnie jeszcze wykorzysta piękno Gryfic.

- Ludzie, żyjąc tutaj na co dzień, nie dostrzegają piękna tego miasta. Ja widzę Gryfice w nieco innych barwach. Widzę je w perspektywie twórczej. Jest tu mnóstwo miejsc, które jeszcze niejednokrotnie pokażę w swoich teledyskach – powiedział autor „Wielkie love”.

Całość możesz zobaczyć i posłuchać tutaj: KamillN - Wielkie love

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!