Kabaret Neo-Nówka wystąpi w Gryficach. Mamy bilety do rozdania!

2023-01-17 20:22
Redakcja
2023-01-17 20:22

Już 5 lutego w gryfickiej Gryf Arenie będziemy mogli obejrzeć najnowszy program Kabaretu Neo-Nówka pt. „Tradycje Polskie”.

Polecamy gorąco najnowszy program Kabaretu Neo-Nówka w programie "Tradycje Polskie"! Już 5 lutego o godz. 15:00 w hali Gryf Arena Gryfice.

Duża dawka dobrego humoru i same premierowe skecze to gwarancja niezwykle udanego wydarzenia. Czy po raz kolejny będzie kontrowersyjnie? - Przyjdź i przekonaj się sam! Tego nie można przegapić – zapewniają organizatorzy występu w Gryficach.

Podobno pewnych imion nie można wzywać nadaremno. A Kabaret Neo-Nówka kiedyś jedno takie zawezwał i to przez telefon… Oj co się wtedy wydarzyło… ;) Tym razem zapraszamy na najnowszy program Romana Żurka, Michała Gawlińskiego i Radosława Bieleckiego p.t. Tradycje Polskie! Podobno "Tradycja w narodzie rzecz święta" - czy aby na pewno? Jak polskie tradycje wyglądają widziane oczami Kabaretu Neo-Nówka? Tego jeszcze nie zdradzimy. Jedno jest pewne - czeka Was duża dawka dobrego humoru i premierowe skecze, których nie znajdziecie w telewizyjnych programach czy w Internecie. "Tradycje Polskie" to gwarancja niezwykle udanego wieczoru. Czy po raz kolejny będzie kontrowersyjnie? Przyjdź i przekonaj się sam!

BILETY KUPISZ TU (kliknij)

Jutro, na Facebook-u SUPERPORTALU24 pojawi się konkurs, w którym do wygrania będą podwójne zaproszenia na występ kabaretu w Gryficach. Trzymajcie się nas blisko :-)

Komentarze (3)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

jarek

odpowiedz
18.01.2023 13:53

przyjada ze starymi 'hitami' z tym jednym kawalkiem, o ktorym piali w internetach 2 mies temu, ktory wpletli w stary suchar

Fan

odpowiedz
17.01.2023 20:41

powrót do źródeł. skoro gówno już ze złotem mylić przestali to na wiochy wraca.

And

17.01.2023 20:41

No i poeta