Już wkrótce kolejny Sosnowicki Rajd na 6 łapach

2021-09-06 19:58
Karol Szumny
2021-09-06 19:58

W niedzielę, 19 września, odbędzie się V Sosnowicki Rajd na 6 łapach. Organizatorem wydarzenia jest Komunalne Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach wraz z Fundacją Psia Kość.

To już piąta edycja Sosnowickiego Rajdu na 6 łapach. Organizuje go Komunalne Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach oraz Fundacja Psia Kość. Głównym celem rajdu jest wyprowadzenie bezdomnego psa na spacer. Do przebiegnięcia jest około 5 kilometrów. Start planowany jest na godzinę 11:00, 19 września.

„Uwieńczeniem będzie nagrodzenie zwycięzców, którzy ukończą poszczególną trasę w najkrótszym czasie oraz zaliczą wszystkie „punkty kontrolne”. Przewidziane jest integracyjne ognisko, pyszna zupa, najlepsze pierogi, a na deser domowe ciasta. Więc niedzielny obiad i deser zapewniamy” – zachęcają organizatorzy.

Jako „wpisowe” schronisko prosi o wpłaty w wysokości 30 złotych na konto współorganizatora – Fundacji Psia Kość. Wszystko ze względu na deficyt mokrej karmy. Opiekunowie schroniska chcą te pieniądze przeznaczyć właśnie na wartościowy pokarm dla zwierząt.

Zapisy odbywają się wyłącznie mailowo na adres: rajdna6lap@onet.pl. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko zawodnika oraz informację, czy startuje z własnym psem, czy psem ze Schroniska w Sosnowicach (psy są przydzielane przez organizatorów).

Nie jest możliwy start z małymi szczeniętami, psami w podeszłym wieku, sukami w ciąży oraz psami chorymi. Pies nie może być ubrany w kaganiec, kolczatkę lub łańcuszek zaciskowy. Przez cały czas trwania rajdu opiekunowie są zobowiązani prowadzić swojego psa na smyczy.

Regulamin rajdu oraz dane do przelewu bankowego są dostępne na stronie schroniska.

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Majka

odpowiedz
10.09.2021 23:58

Wspaniala sprawa.....♥️