Już jutro początek XVI Ogólnopolskich Zawodów Wędkarskich Reska Troć 2023

2023-03-23 11:11
Karol Szumny
2023-03-23 11:11

W ostatni weekend marca odbędą się XVI Ogólnopolskie Zawody Wędkarskie Reska Troć 2023. Organizatorem jest Towarzystwo Miłośników Rzeki Regi, które zaprasza wszystkich wędkarzy do wzięcia udziału w tej prestiżowej imprezie.

archiwum

W najbliższy weekend w naszym regionie odbędą się XVI Ogólnopolskie Zawody Wędkarskie Reska Troć 2023. Rywalizacja polega na połowie troci i łososi. Terenem zawodów jest cała rzeka Rega i jej dopływy. Wędkarz wybiera miejsce dowolnie, podobnie jest z metodą łowienia. Zawody odbędą się w formule „złów i wypuść”, czyli wędkarze po złowieniu ryby robią jej zdjęcie na tle miarki, którą dostaną, a następnie ją wypuszczają.

Cały turniej będzie trwać od 24 marca do 26 marca. Pierwszy dzień będzie głównie organizacyjny, natomiast w dwa pozostałe wędkarze będą rywalizować o jak najlepszy wynik.

- Dopinamy już wszystko na ostatni guzik. Startujemy jutro o 18:00 konferencją i przywitaniem gości. W sobotę i niedzielę wędkowanie. Odbędą się też licytacje sprzętu wędkarskiego. Serdecznie zapraszamy – zachęca Zbigniew Zieliński – przewodniczący TMRR, organizator.

- Na ten moment zapisało się około 150 wędkarzy, ale wszystko wskazuje na to, że chętnych przybędzie – dodaje.

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Bob

odpowiedz
23.03.2023 18:59

Super impreza zapraszamy ,wszystkich trociowych wędkarzy.