Jurek Owsiak przenosi Pol’and’Rock Festival na teren powiatu gryfickiego!

2021-04-26 20:30
Tomasz Krupecki
2021-04-26 20:30

To już oficjalne informacje. 27. Pol’and’Rock Festival 2021 organizowany przez fundację Jurka Owsiaka odbędzie się na naszym terenie. Znamy dokładną lokalizację.

 

Od 1995 roku Przystanek Woodstock, a od 2018 roku Pol’and’Rock Festival to jedno z największych wydarzeń muzycznych w Polsce, którego organizatorem jest Jurek Owsiak i fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jej organizacja możliwa jest dzięki środkom uzyskanym od sponsorów, sprzedaży gadżetów oraz darowizn. Wstęp dla wszystkich jest bezpłatny, ponieważ oficjalnie stanowi podziękowanie dla wszystkich wolontariuszy zaangażowanych w Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wydarzenie muzyczne przyciąga wielu ludzi z Polski i z zagranicy. Między innymi dlatego, że na festiwalowej scenie występują gwiazdy światowego formatu.

Przez ostatnią dekadę festiwal organizowano w Kostrzynie nad Odrą w województwie lubuskim. Dziś oficjalnie ogłoszona została nowa lokalizacja największego festiwalu w Polsce. 27. edycja Pol’and’Rock Festival odbędzie się w gminie Płoty, w miejscowości Makowice.

W dniach 29-31 lipca 2021 roku lotnisko w Makowicach zmieni się w festiwalowe miasto. W ubiegłym tygodniu szef WOŚP Jurek Owsiak przyjechał do Płotów i spotkał się z burmistrzem Radosławem Mackiewiczem. Podczas spotkania padła informacja o tym, że tegoroczny festiwal nie odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą. Fundacja szuka nowej lokalizacji i jest zainteresowana terenem w Makowicach.

- Nie w czterech ścianach, nie w wielkiej hali. Tym razem, jeśli wszystko pójdzie dobrze, spotkamy się pod gołym niebem na lotnisku Makowice w Płotach - poinformował kilka minut temu Jerzy Owsiak w swojej audycji w Antyradiu. - Umowy podpisane, piękny teren, będziemy o niego dbali. Spotkałem się z panem burmistrzem, panią wiceburmistrz, szefem Młodzieżowej Orkiestry Dętej, przemili ludzie - opowiadał w swojej audycji Jurek Owsiak.

Nieoficjalnie wiemy, że pod uwagę brane były jeszcze dwie inne lokalizacje na terenie Polski. Ostatecznie wybrano Makowice w gminie Płoty.

 Jakie gwiazdy wystąpią na scenie, czego możemy spodziewać się podczas tegorocznej edycji festiwalu? Wkrótce poinformujemy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jurek Owsiak pokazuje nową lokalizację Pol'and'Rock Festival. To lotnisko Makowice [FILM]

Komentarze (13)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Gość

odpowiedz
26.04.2021 21:02

To bardzo fajna wiadomość! Brawo wladze Płotów!

Józek

odpowiedz
26.04.2021 20:52

Brawo Płoty , brawo WOŚP , brawo Pol and Rock Festiwal !!!

Xxx

odpowiedz
26.04.2021 20:57

W końcu w Płoty, zaczną tętnić życiem :) jednak ludzie zjadą się z całej Polski jak i nie lepiej. Super :)

Gość

odpowiedz
26.04.2021 21:02

To bardzo fajna wiadomość! Brawo wladze Płotów!

Gość

odpowiedz
26.04.2021 21:02

To bardzo fajna wiadomość! Brawo wladze Płotów!

Epicki anon z Polski

odpowiedz
26.04.2021 22:08

W końcu! Przez tyle lat nie mogłem jeździć na Woodstock ze względu na dalekie kilometry. Jestem dumny i mam nadzieje, że mimo pandemii, ludzie zachowają bezpieczeństwo! Pan Owsiak, Pan burmistrz, Pani Viceburmistrz oraz muzycy rządzą! Jeśli ktoś nie chce iść to niech siedzi w domu lub na swoim podwórku. Każdemu brakuje powrotu do realności i taki koncert jest świetny! KOCHAM WOŚP!

Zatroskany mieszkanie

odpowiedz
26.04.2021 21:53

Jacy włodarze. Z tego co wszystkim wiadomo to lotniskiem dysponuje syndyk masy upadłościowej a nie burmistrz i on nic do tego lotmiska raczej nie ma. Więc co to tu tak wychwalacie.

Ubezpieczony w ZUS

26.04.2021 21:53

Mówił Owsiak w Anty Radiu, że załatwił wszystko z Burmistrzem i Wiceburmistrzem. Powiedział również, że są bardzo miłymi i przyjaznymi ludźmi. Wkurzyłeś się co?

IT

26.04.2021 21:53

Władze Kostrzyna nie mogły wydać zgody na organizacje festiwalu a swoim terenie ze wzgledu na "pandemie" to Juras przeniósł się na "teren prywatny" a tam hulaj dusza. Burmistrz będzie się grzał w promieniach Jurasa. Zreszta pewnie nie tylko on... Domyślać się tylko mogę jaka będzie tematyka tegorocznych paneli na ASP. Czerwone pioruny, konstytucja ichwcj. Może jak oficjalnie Juras zaprosi aborcjonistki na festiwal to komuś otworzą się oczy, że tej marionetce nie chodzi o zadne dobro chorych dzieci. Bylby to jakiś pozytyw ;)

27.04.2021 07:58

Przeciwnicy Jurka powinni okopać się w domach. Jeśli trafią do szpitala niech nie korzystają ze sprzętu z serduszkiem. Niech się rozglądają za sprzętem od Rydza, z Caritasu i ministra szumowiny. Czy z 500+rozdali środek do prania mózgu?

Rafał

odpowiedz
27.04.2021 21:10

Byłem na festiwalu 19 razy prawda jest taka że pierwsze Woodstocki to była prawdziwa wolność i zabawa niestety potem z roku na rok coraz gorzej wkradła się polityka niestety i inne niepotrzebne rzeczy ten festiwal w tym roku to będzie zapewne kompletny niewypał bo gdzie tu jest wolność i niezależność maseczki testy jakieś zapisy chore to wszystko prawdziwy duch festiwalu umarł już dawno temu

Tomek

27.04.2021 21:10

Masz rację kolego jaki to Woodstok w masce z badaniami jeszcze bede musiał mieć szczepionke przy sobie do Kostrzyna bym pojechał ale na lotnisku niech samoloty lądują a nie ludzie

Grzegorz

odpowiedz
26.04.2021 22:25

Aż mam ciary!!!