Jubileusz sklepu "Saranti"

2020-08-31 15:45
Sławomir Miszel
2020-08-31 15:45

31 sierpnia mijają okrągłe dwa lata funkcjonowania sklepu "Saranti". W związku z tym pragniemy zaprosić wszystkich stałych i nowych klientów do sprawdzenia oferty sklepu i skorzystania z wyprzedaży. 

ZDJĘCIE 1 z 12

Lokal mieszczący się przy ulicy Księdza Ruta 93 w Gryficach oferuje klientom odzież i galanterię męską. Stroje formalne i wieczorowe, m.in. marynarki, koszule, spodnie, garnitury, buty, paski, krawaty i wiele innych. Jako jeden z niewielu, sklep "Saranti" daje możliwość dopasowania na miejscu koszuli czy garnituru do budowy ciała i potrzeb klienta. Według uznania, możemy zmienić długość rękawów, czy szerokość w talii, dzięki czemu odzież nabiera indywidualnego, unikatowego charakteru za przystępną cenę.  Właściciel może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży odzieżowej oraz tym, iż duży nacisk kładzie na współpracę z polskimi producentami i dystrybutorami. Większość towaru dostępnego na półkach jest produkowana właśnie w Polsce. Dostępny asortyment świetnie sprawdzi się podczas wielu imprez okolicznościowych takich jak śluby, wesela, komunie, chrzciny, bankiety jak również podczas tych mniej formalnych. Część towaru doskonale nada się jako strój casualowy, czyli do codziennego użytku, w pracy czy w szkole. Ponadto rozmiar oferowanej odzieży jest bardzo zróżnicowany, od tej dla najmłodszych, po tą dla najbardziej tęgich mężczyzn.

Serdecznie zapraszamy.

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Łysy

odpowiedz
10.09.2020 11:26

Jagoda, w tym sklepie czy w takim sklepie ?

jagoda

odpowiedz
01.09.2020 11:31

Mam torebkę kupioną w tym sklepie jakieś 20 lat temu, stan idealny, na niejednym weselu była:) Szkoda, że nie potrafi mówić:) Sklep godny pocecenia