Jesteś mundialowym ekspertem? Wytypuj skład oraz wynik i wygraj nagrody!

2022-11-30 14:53
Karol Szumny
2022-11-30 14:53

Już dziś ostatni mecz fazy grupowej reprezentacji Polski. Nasza kadra narodowa rozegra go z Argentyną. Dlatego też, już po raz kolejny, Gmina Trzebiatów zachęca do wzięcia udziału w konkursie.

Z okazji Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Katarze Gmina Trzebiatów oraz Fundacja Grzegorza Krychowiaka zorganizowała konkurs pn. "Mundialowy Ekspert". Do wygrania są atrakcyjne nagrody oraz statuetka Mundialowego Eksperta. Do tej pory zostali nimi: Łukasz Truśkiewicz oraz Łukasz Galant.

Już dziś o 20:00 ostatni mecz fazy grupowej reprezentacji Polski, czyli starcie z Argentyną. Jak zostać „Mundialowym Ekspertem”?

Konkurs nr 1

  • wytypuj skład Reprezentacji Polski na najbliższy mecz (środa 30.11. Polska-Argentyna) – ważne: skład należy podać najpóźniej dwie godziny przed rozpoczęciem meczu. Wygrywa ta osoba, która trafi najwięcej zawodników (bez przydzielenia pozycji)
  • podaj system w jakim Reprezentacja Polski rozpocznie mecz np. 4-4-2, 4-2-3-1

Konkurs nr 2

  • podaj wynik końcowy spotkania


Wręczanie nagród odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego w Trzebiatowie (lub nagroda zostanie wysłana po zweryfikowaniu zwycięzcy). W przypadku kilku poprawnych odpowiedzi wygrywa osoba, która przyśle odpowiedź jako pierwsza. Odpowiedzi należy przysyłać na adres e-mail sport@trzebiatow.pl. Z jednego adresu e-mail może zagłosować tylko jedna osoba.


Czytaj również: Gmina Trzebiatów wspiera Grzegorza Krychowiaka. Zakątek kibica oraz konkurs o nagrody!

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!