Jedynka z awansem. Dobra gra w Nowym Targu

2020-02-16 18:10
Adam Litwinowicz
2020-02-16 18:10

Pomimo porażki z Góralkami Nowy Targ zawodniczki SUS Travel Jedynki Trzebiatów mają już zapewniony awans do półfinału rozgrywek Ekstraligi seniorek. Z postawy swoich zawodniczek zadowolony jest trener Artur Cirocki.

Zawodniczki z Trzebiatowa zagrały z rywalkami z Nowego Targu. Z dalekiej wyprawy podopieczne Artura Cirockiego wracają co prawda z porażką, ale w dobrych nastrojach. W innym meczu ligowym,  meczu PUKS Trzebinia - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk zwyciężyły zawodniczki z Gdańska, a przy porażce Trzebini, to właśnie Jedynka Trzebiatów ma zapewnione prawo gry w półfinale. W meczu z Góralkami Nowy Targ zawodniczki z Trzebiatowa przegrały 8:5. Bramki dla Jedynki zdobywały: Jutrzenka Cirocka, Daria Drzymała, Patrycja Hliwa (2) i Dominika Tomaszczenik. Najlepszą zawodniczką została wybrana Patrycja Hliwa.

- Jestem zadowolony z postawy moich zawodniczek. Oczywiście w pełni usatysfakcjonowany byłbym gdybyśmy wygrali, ale wiele założeń było dobrze przeprowadzonych  - powiedział w czasie rozmowy telefonicznej Artur Cirocki, trener MLUKS SUS Travel Jedynki Trzebiatów. – Trochę za dużo nerwów pojawiło się w naszych szeregach szczególnie w końcowej części meczu. Szkoda niewykorzystanych sytuacji. Wiemy już, że zagramy w półfinale i to jest bardzo dobra informacja – dodał.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!