Inicjatywa Stowarzyszenia Nasze Miejsce. Najciekawsze pomysły zostaną nagrodzone

2020-11-29 17:32
Adam Litwinowicz
2020-11-29 17:32

Każda osoba, która ukończyła 16 lat może wziąć udział w głosowaniu na projekty o zasięgu powiatowym i regionalnym w ramach II filaru (Regionalne Inicjatywy Obywatelskie) Programu Społecznik. Głosowanie wystartowało w sobotę 28 listopada, a oddanie głosu będzie możliwe do 12 grudnia 2020 r., Jednym z pomysłów jest realizacja inicjatywy Stowarzyszenia Nasze Miejsce – Nasze Schody.

Celem zadania publicznego "Nasze schody" jest renowacja przystani obok rzeki Regi w Trzebiatowie (ul. Głęboka). Schody zostaną odremontowane i pomalowane przez wolontariuszy, zostaną wykonane ławki z desek kompozytowych, odnowiony trawnik, powstaną nowe nasadzenia krzewów i drzew. Będzie to miejsce spotkań i odpoczynku dla mieszkańców i turystów, a również kajakarzy tak licznie pływających rzeką Regą. Promować będzie ekologiczne postawy i zdrowy styl życia. Ta inicjatywa ma zasięg regionalny, dlatego też głosować mogą osoby z całego województwa.

Na regionalną inicjatywę obywatelską o zasięgu powiatowym głosować może jedynie mieszkaniec zamieszkujący zgodnie z Kodeksem Cywilnym dany powiat, którego zadanie dotyczy. Na regionalną inicjatywę obywatelską o zasięgu regionalnym głosować może każdy mieszkaniec zamieszkujący zgodnie z Kodeksem Cywilnym województwo zachodniopomorskie. Aby głos był ważny, należy wpisać na karcie do głosowania 1 regionalną inicjatywę obywatelską o zasięgu powiatowym i maksymalnie 3 regionalne inicjatywy obywatelskiej o zasięgu regionalnym. Dla ważności karty do głosowania jest konieczne wpisanie imienia i nazwiska oraz adresu email oraz powiatu właściwego ze względu na miejsce zamieszkania oraz odznaczeniu oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, oraz oświadczenia potwierdzającego fakt bycia osobą uprawnioną do głosowania w ramach Programu Społecznik na lata 2019-2021. Aby głos był uznany za ważny należy wejść w link podany w wiadomości wysłanej na podany przez osobę głosującą adres e-mail i potwierdzić go poprzez kliknięcie. Ostatecznym potwierdzeniem oddanego głosu będzie oddzielna wiadomość e-mail.

Aby zagłosować kliknij tu

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Szkrab

odpowiedz
30.11.2020 10:03

Schody schadzek i pijaństwa kulturalnego ?

TRZEBIATOWSKA PRAWDA W OCZY KOLE

odpowiedz
05.12.2020 11:41

a może nam PRAWDZIWYM MIESZKAŃCOM TRZEBIATOWA podobaja sie takie schody jakie są albo pomysł jest nie do zaakceptowania !!! ławki na schodach? wy za ten projekt chcecie kase? ai jak ludzie nie ze stowarzyszenia zagłosuja to itak STOWARZYSZENIE i ich naczelny wódz przybija sobie ten wygrany projekt!!!! JA JUZ ZAGŁOSOWAŁEM I MOJA CAŁA RODZINA TEŻ ALE NA 3 PIERWSZE ABY SIE ODDALIŁY I ZOSTAWIŁY DALEKO W TYLE TE ŁAWKI NA SCHODACH CZY SCHODY NA ŁAWKACH A I KAJAKI TAM JESZCZE SA MIĘDZY SCHODAMI A ŁAWKAMI ... W OWYM SKLEPIE WODZA MAJA DUZO CZASU SZKODA ZE NIE NA DEZYFEKCJĘ NP. KLAMKI DO SKLEPU ... WCHODZISZ USŁYSZEĆ DZIEŃDOBRY TO JUŻ WYCZYN DLA NICH ... STOISZ PÓŁ DNIA POD SKLEPEM A ŻADEN NIE WYJDZIE PSIKNĄĆ CZYM NA KLAMKĘ A JAK TEN ICH WÓDZ SIĘ NAPISŁĄ KIEDYŚ ŻE DBAJMY O INNYCH ZAKUPY PRZEZ INTERNET BOI SIE O SWOICH PRACOWNIKÓW NOŚMY MASKI ITP ITD A TU CO ???? WSZYSTKO NA ODWRÓT ...