Inicjatywa Regi Trzebiatów. Na najbliższym meczu będzie można wesprzeć Ukrainę

2022-03-17 21:34
Karol Szumny
2022-03-17 21:34

W najbliższą niedzielę odbędzie się kolejny mecz Regi Trzebiatów. W ramach 17. kolejki Klasy Okręgowej gr. 1 Rega zmierzy się na własnym stadionie z Iskrą Golczewo. W czasie meczu będzie można wesprzeć Ukrainę.

zdjęcie poglądowe

W 17. kolejce Klasy Okręgowej gr. 1 Rega Trzebiatów zmierzy się z Iskrą Golczewo. Początek spotkania planowany jest na godzinę 12:00 na Stadionie Miejskim w Trzebiatowie. W czasie meczu będzie możliwość wsparcia Ukrainy.

O tym, w jaki sposób będzie można to zrobić, opowiedział nam Maciej Kiszkiel – trener Regi Trzebiatów.

- Przy okazji niedzielnego meczu organizujemy zbiórkę materiałów – takich, które są na froncie najbardziej potrzebne. Na nasze mecze nie ma biletów, więc niech to wsparcie będzie właśnie takim drobnym biletem i dobrym gestem w stronę ludzi, którzy walczą – tłumaczy Maciej Kiszkiel.

Kosz, do którego będzie można wrzucać materiały, będzie znajdować się pod stanowiskiem spikera. Zbierane będą: bandaże elastyczne, plastry, opaski uciskowe, koce termiczne, rękawiczki jednorazowe, ampułki soli fizjologicznej, nożyczki do opatrunków, chusty opatrunkowe sterylne i inne artykuły medyczne.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!