Hotel Gołębiewski ruszy przed wakacjami? Tak mają wyglądać wnętrza!

2023-06-12 15:01
Karol Szumny
2023-06-12 15:01

Hotel Gołębiewski Pobierowo może być częściowo otwarty już lada moment na wakacje 2023 r. Jak na razie nie ma oficjalnego komunikatu w tej sprawie, jednak Gołębiewski pochwalił się zdjęciami gotowych wnętrz.

ZDJĘCIE 1 z 4

Budowany hotel w Pobierowie miał być perłą w koronie sieci i – jak stwierdził w swoim wspomnieniu Ryszard Konwerski, prezes Polskiego Klubu Biznesu – „marzeniem życia zmarłego hotelarza”. Gołębiewski postawił cały majątek na szali, by tę wizję zrealizować.

Hotel Gołębiewski w Pobierowie w planach ma przyjmować więcej gości niż na co dzień mieszka w całej gminie Rewal. Przez pandemię i wojnę w Ukrainie ukończenie Hotelu Gołębiewski Pobierowo opóźniło się w czasie i nie udało się dotrzymać terminu otwarcia wyznaczonego przez samego Gołębiewskiego.

Jak wcześniej w 2023 r. podawały media, powołując się na nieoficjalne źródła, Hotel Gołębiewski Pobierowo ma się częściowo otworzyć jeszcze w na początku tych wakacji.

Całość, która w 1,4 tys. pokoi ma zgodnie z planem być w stanie pomieścić aż 3 tys. gości, ma być gotowa na wakacyjny sezon w 2024 r.

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

13.06.2023 17:30

I to jest przyszłość południowego Bałtyku. Na dniach otworzą tunel w Świnoujściu i pojawią się turyści. Czas na turystyczne żniwa. Powodzenia.