Honorowe Odznaki Gryfa Zachodniopomorskiego wręczone

2021-08-27 20:41
Adam Litwinowicz
2021-08-27 20:41

W czasie sesji Rady Miejskiej w Trzebiatowie odbyło się uroczyste wręczenie Odznak Honorowych Gryfa Zachodniopomorskiego pracownikom Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Trzebiatowie. Odznaki otrzymali Aleksander Bernad - dyrektor ds. technicznych oraz Bogdan Babicki - główny specjalista i kierownik oczyszczalni, w uznaniu zasług dla rozwoju Pomorza Zachodniego

Wnioskodawcą odznaczeń Gryfa Zachodniopomorskiego był ówczesny prezes ZWiK Pan Grzegorz Jelonek. Honorowe Odznaki wręczył Zygmunt Dziewguć, radny sejmiku zachodniopomorskiego.

Odznakę Honorową Gryfa Zachodniopomorskiego nadaje się osobom fizycznym, jednostkom samorządu terytorialnego, organizacjom pozarządowym, osobom prawnym oraz jednostkom organizacyjnym niemającym osobowości prawnej, które całokształtem działalności zawodowej, społecznej i publicznej, względnie realizacją swoich zadań na rzecz Województwa Zachodniopomorskiego wybitnie przyczyniły się do gospodarczego, kulturalnego i społecznego rozwoju Pomorza Zachodniego.

Odznakę Honorową Gryfa Zachodniopomorskiego nadaje Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego w drodze uchwały, podjętej na wniosek Komisji Odznaki. Na uroczyste wręczenie odznak przybyli przyjaciele i współpracownicy. Uhonorowani to wieloletni pracownicy przedsiębiorstwa wodociągowego, które zajmuje się uzdatnianiem wody i oczyszczanie ścieków na terenie gminy Trzebiatów. Dzięki ich zaangażowaniu w wypełnianiu obowiązków  infrastruktura wodno-kanalizacyjna zaliczana do jednej z najlepszych w województwie.

Jak zaznaczył Grzegorz Jelonek - wnioskodawca odznaczeń - "Obaj panowie byli i nadal są dyspozycyjni o każdej porze dnia i nocy, chętni do pracy i pomocni. Zawsze starają się rozwiązywać problemy w taki sposób aby mieszkańcy byli zadowoleni."

Komentarze (7)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Sap

odpowiedz
28.08.2021 08:22

Ha ha ha... szczególnie jak sie zrobi za swoje wodociąg to są tacy pomocni że hoho.. a pozniej mowia ze tyle inwestycji robią i za co te medale...

Janek

28.08.2021 08:22

Też sam zrobiłem 300 m i przekazałem do wodociągów. To może i ma i coś się należy. Bohaterowie!

Wodnik

28.08.2021 08:22

jak się buduje na wygwizdowie, bo tanio się kupiło nie uzbrojoną działkę, to trzeba się liczyć z kosztami. Nie widzę powodu, dla którego wodociągi mają Ci budować 300 m przyłącza i wrzucać to w koszty, które poniosą w efekcie wszyscy odbiorcy wody. Takich cwaniaków, jasiów i innych, którzy później udają wielce uciśnionych i "sapią" to wszędzie pełno.

Kazik

odpowiedz
30.08.2021 11:06

Banda nierobów i kolesiów od machlojek obdarowywuje się odznaczeniami co za tupet jeszcze gość co dzięki niemu wszystkie samochody muszą do Gryfic wjechać i przejechać koło jego hotelu i stacji paliw parodia taka załatwił obwodnicę kryminał powinien być A nie medale

stąd

odpowiedz
28.08.2021 23:08

Mam parę takich w jakieś starej szufladzie .

Ancik

odpowiedz
28.08.2021 19:38

Kasia czpisa tsza odznaczyc starego wała

27.08.2021 23:29

I to się nazywa być szefem z krwi i kości. Pan Jelonek to był gość.🌼