„Harmonia miłości”. Orkiestra Red Swing Low zagrała w Trzebiatowie [ZDJĘCIA]

2024-03-02 20:55
Karol Szumny
2024-03-02 20:55

W sobotni wieczór w hali OSiR w Trzebiatowie orkiestra Red Swing Low zagrała koncert z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. „Harmonia Miłości” przyciągnęła wielu mieszkańców, a hala wypełniła się po brzegi. Zobaczcie zdjęcia.

ZDJĘCIE 1 z 26

W sobotni wieczór orkiestra Red Swing Low zagrała przed trzebiatowską publicznością. Koncert pn. „Harmonia Miłości” odbył się z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. Krzysztof Malicki, kapelmistrz orkiestry, cieszy się, że mógł wystąpić w swoim rodzinnym mieście.

- Jestem mieszkańcem Trzebiatowa, tak jak siedmioro naszych muzyków oraz tancerzy, więc świetnie występuje się przed własną publicznością. Baliśmy się, że ludzie nie przyjdą, ale hala wypełniła się po brzegi. Bardzo nas to cieszy – zaznacza Krzysztof Malicki.

W repertuarze dzisiejszego koncertu znalazły się utwory m.in. muzyki rozrywkowej, filmowej oraz polskiej. Jak mówi kapelmistrz orkiestry, hala sprostała oczekiwaniom zarówno muzyków, jak i mieszkańców, więc w planach są kolejne występy.

„Harmonia Miłości” przyciągnęła wielu mieszkańców. Owacjom nie było końca.

- Bardzo nam się podobało. Jak słucha się koncertu na żywo, to jest zupełnie inaczej. Piękny koncert – mówiły uczestniczki wydarzenia.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!