Grzegorz Olejniczak: Gratuluję Marzenie Domaradzkiej i trzymam kciuki

2024-04-22 14:46
Adam Litwinowicz
2024-04-22 14:46

Grzegorz Olejniczak, kandydat na burmistrza Trzebiatowa, który w niedzielnych wyborach zajął drugie miejsce, gratuluje i życzy powodzenia nowej Burmistrz Trzebiatowa — Marzenie Domaradzkiej.

Szanowni Państwo
Bardzo dziękuję za wszystkie oddane przez Państwa na mnie głosy. To ogromne wyróżnienie, że aż 1979 osób postanowiło mi zaufać. W tym miejscu chciałbym pogratulować nowej Pani Burmistrz Marzenie Domaradzkiej i trzymam kciuki, żeby to było 5 lat owocnej pracy na rzecz naszej gminy.

Ze swojej strony chciałbym podziękować wszystkim, którzy pomagali mi w tej kampanii wyborczej, wspierali. Wiele się nauczyłem. Dziękuję mojej rodzinie — żonie i dzieciom. Dziękuję całemu mojemu sztabowi i wszystkim tym, którzy budowali i jak wierzę, będą budować rodzinę w gminie i powiecie. Dziękuję wszystkim mieszkańcom gminy Trzebiatów. Tym, którzy mnie poparli w wyborach, ale również tym, których przez ostatnie osiem lat spotykałem i wspólnie tworzyliśmy piękniejszą gminę Trzebiatów.
Dziękuję również moim kontrkandydatom z pierwszej tury wyborów Kamilowi Twarzyńskiemu i Markowi Gołuchowskiemy.

Jeszcze raz chcę pogratulować nowej Pani Burmistrz oraz Radnym, którzy już za kilka dni zasiądą w ławach naszej Rady, aby budować naszą Gminę jeszcze piękniejszą.

Pamiętajmy, że człowiek jest najważniejszy!

Grzegorz Olejniczak

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!