Gryfickie Lato Muzyczne. Kto wystąpi w niedzielę?

2022-07-29 13:19
Karol Szumny
2022-07-29 13:19

Przeboje piosenek francuskich i włoskich oraz utwory z zakresu muzyki rozrywkowej w czterech różnych odsłonach – takie występy czekają nas w najbliższą niedzielę o godzinie 17:00.

„Francja, czy Italia? Piosenka francuska, czy może jednak włoska? Paryż? Rzym? Spór o prymat w europejskiej kulturze toczony jest od wieków i raczej nie zanosi się, by w najbliższym czasie został rozstrzygnięty. My nie chcemy Państwa stawiać przed wspomnianym wyżej dylematem. Proponujemy zatem garstkę muzycznych propozycji, które przeniosą  Was, droga Publiczności do podziemi opery paryskiej i na dziedziniec katedry Notre-Dame. Pospacerujemy po Champs-Élysées, by potem czmychnąć w zaułki Montmartre. A kiedy francuska  eskapada dobiegnie końca wyruszymy  na podbój  Italii, skąd z sycylijskimi emigrantami powędrujemy aż za ocean, do ziemi obiecanej jak mawiano o Stanach Zjednoczonych Ameryki” – czytamy w opisie wydarzenia.

Podczas kolejnego koncertu w Ogrodzie Japońskim wystąpi również Zespół wokalny SWEETS pod dyr. Aleksandry Nieszporek. Dziewczęta zaprezentują utwory z zakresu muzyki rozrywkowej w czterech różnych odsłonach.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!