Gryfickie Lato Muzyczne – 18.07.2021 – Muzyczne kolory lat 80 – Kwartet smyczkowy AQuartet

2021-07-13 16:30
Karol Szumny
2021-07-13 16:30

Koncert pt. MUZYCZNE KOLORY LAT 80 - Kwartet smyczkowy AQuartet odbędzie się 18 lipca 2021 o godz. 17:00 w Ogrodzie Japońskim w Gryficach.

O koncercie:

 Kwartet smyczkowy AQuartet powstał w 2000 roku. Tworzą go absolwenci Akademii Muzycznej w Katowicach. Przez 20 lat istnienia zespół wykonał kilkaset koncertów na scenach całej Polski. Wziął udział w kilku festiwalach - w tym kilkakrotnie w Festiwalu Nordalia w Katowicach, Festiwalu Filmów Skandynawskich w Darłowie, dwukrotnie w Festiwalu Telemannowskim w Żarach. Muzycy często i chętnie współpracują z innymi artystami np. wokalistami, tancerzami, aktorami i sportowcami.

Repertuar AQuartetu to muzyka rozrywkowa - począwszy od utworów okresu międzywojnia aż po czasy współczesne, nie stronią także od dzieł klasycznych. Kwartet nie boi się wyzwań i nieustannie pracuje nad nowymi programami. Koncert zespołu poprowadzi Witold Pelka.

 Muzyczne kolory lat 80 to wspomnienie niezbyt odległych czasów. To próba zaprezentowania wielu kolorów muzyki tego okresu. Podczas koncertu słuchacz może usłyszeć utwory legendarne tak polskie jak i zagraniczne.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!